Totolotek QuickBet

 

totolotek quickbet

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Totolotek i Quickbet? Totolotek jest to jeden z siedmiu legalnych bukmacherów świadczących swoje usługi na terytorium Polski. Każdy bukmacher działający legalnie, musi posiadać licencje. W przypadku zakładów bukmacherskich oferowanych przez  Totolotek  S.A działa legalne na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013r. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Biorąc pod uwagę fakt iż, Totolotek jest legalnym bukmacherem, musi również się w pewien sposób rozliczać. Co za tym idzie? Każda wygrana niezależnie od kwoty jest opodatkowana w wysokości 12%. Totolotek świadczy swoje usługi w internecie. Możemy skorzystać z obstawiania w internecie za pomocą komputera stacjonarnego, bądź telefonu komórkowego, ze specjalnej aplikacji oferując między innymi  ,,totolotek quickbet”.

Totolotek Mobilnie

By mieć jak największą swobodę obstawiania meczy i innych wydarzeń sportowych, totolotek wprowadził aplikację mobilną. Co zyskujemy za pomocą wprowadzenia takiej aplikacji? Z aplikacji możemy korzystać na naszym telefonie z Androidem bądź Iphona. Aplikacja Totolotka pozwala na szybki dostęp do swoich e-kuponów i listy wszystkich zbliżających się wydarzeń sportowych.

Totolotek QuickBet

Czym jest QuickBet? QuickBet to szybkie obstawienie meczów dla ,,leniwych’’ jeżeli jesteś w tyle z ostatnimi nowościami ze świata sportu, możesz zaufać aplikacji. Za pomocą funkcji QuickBet możesz obstawić wybrane przez system spotkania w kwocie ustalonej przez Ciebie. Jedyne co musisz zrobić to zatwierdzić wybór proponowany przez system Totolotka. Analizy ekspertów z danych dziedzin, sportowych mogą być lepszym źródłem informacji niż losowe kupony proponowane przez system. W końcowym rozrachunku i tak pomimo szczegółowych przemyśleń i rozważań liczy się szczęście. Więc QuickBet może okazać się waszym szczęśliwym wyborem?

Sprawdź również lvbet kod promocyjny !!

Totolotek QuickBet   
Dostępny w aplikacjiTak
Wymagany minimalny kursNie

 

Zarejestruj się na totolotek.pl z Kodem promocyjnym: Johnnybet już teraz i zyskaj bonus!

Zarejestruj się!