Totalbet Kod Promocyjny

Totalbet kod promocyjny? No ale zacznijmy od początku. Na przestrzeni kilku tygodni, a być może nawet i dni na polskim rynku bukmacherskim. Pojawi się nowa marka – TOTALbet. Nie znamy jeszcze konkretnej daty kiedy strona będzie online, jaki będzie bonus na zakłady, oraz czy podczas rejestracji wymagany będzie kod promocyjny totalbet. Jedno jest pewne. Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już wkrótce. Teraz garść informacji o samej marce.

totalbet - logo

Totalbet Kod Promocyjny

Rodzaj bonusu Szczegóły
Totalbet Kod Promocyjny:             Brak Informacji
Za rejestrację:             Brak Informacji
Bonus:     Brak Informacji
Min. Wpłata:             Brak Informacji
Legalny Polski Bukmacher:             Brak Informacji
Strona:     http://www.totalbet.com/

TOTALBET zakłady bukmacherskie

Totalbet to w pełni legalny bukmacher posiadający zezwolenie Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej na urządzanie zakładów wzajemnych. Za pośrednictwem sieci Internetowej z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. To najważniejszy fakt świadczący o pełnej legalności bukmachera w naszym kraju. Po nowelizacji ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku, legalność bukmacherów stałą się jedną z priorytetowych kwestii dla gracza przy wyborze marki. Skoro wiemy już, że w totolbet.pl będzie można typować bezpiecznie i legalnie, zastanówmy się, czego należy spodziewać się po ofercie bukmachera.

Totoalbet kod bonusowy

Z pewnością podobnie jak w większości bukmacherów podczas rejestracji napotkamy na pole totalbet kod promocyjny, bonusowy, voucherowy, bądź też totalbet kod zniżki. Jakby się on nie nazywał, będzie miał za zadanie uruchomić, będź też zwiększyć standardową ofertę promocyjną. Dlatego też z pewnością totolbet kod promocji warto znać i podczas „startu marki” poszukać go w naszym serwisie. Jak wiecie, współpracujemy z legalnymi polskimi bukmacherami online i oferujemy.  Zupełnie darmowe kody rabatowe do najlepszych buków.

Totalbet bonus

Jakiej oferty bonusowej należy spodziewać się po totalbet? Z racji tego iż marka wywodzi się z Rumunii, możemy omówić promocję dla rumuńskich graczy, i spodziewać się, że oferta dla typerów z polski będzie bardzo zbliżona. A jeżeli tak się stanie, to Totalbet wypadnie raczej blado na tle takich marek jak Totolotek, Fortuna, czy LVBET. W „rumuńskim” totalbet oferta bonusowa kształtuje się następująco. – Typując i trafiając 5 zdanień na kuponie otrzymamy +5% do naszej wygranej.

Wygrany kupon z 6 zdarzeniami to +10%, 7 to +15%, 8 poprawnie wytypowanych zakładów na kuponie to dodatkowe 20% do wygranej i tak dalej. Każde zdarzenie więcej to dodatkowe 5%. I tak typując poprawnie 18 typów na jednym kuponie otrzymamy ekstra 80% do wygranej. Pytanie tylko, jak dużą szanse ma typer, że trafi 18 różnych zakładów na jednym kuponie… Naszym zdaniem nie wielkie, biorąc pod uwagę typy nawet z kursami w granicach 1.30 – 1.40.

Zdecydowanie bardziej wolimy bonusy przy wpłacie, gdzie wpłacając jakąś kwotę, otrzymamy jej podwojenie w ramach bonusu. Tak jest chociażby w Totolotku, gdzie wpłacając depozyt otrzymamy jego podwojenie maksymalnie do 545 złotych + dodatkowo darmowe 25 złotych za samą rejestrację. Jest to oferta powitalna, skierowana dla użytkowników naszego serwisu. Oczywiście odnośnie bonsu na zakłady w totalbet to tylko gdybanie, a jak oferta powitalna będzie wyglądała w rzeczywistości, o tym powinniśmy przekonać się już niebawem.

Czy warto czekać na ofertę i rejestrację u bukmachera TOTALBET?

Oczywiście jak we wszystkim, tak samo i w środowisku zakładów online, nowy produkt to dodatkowy „powiew świeżości”. Typerom daje jeszcze większe pole manewru przy wyborze bukmachera u którego chcemy obstawiać i któremu bądź co bądź powierzamy nasze pieniądze.

Nie mniej jednak nie spodziewamy się po totalbecie „fajerwerków” i wątpliwym jest, aby ten rumuński bukmacher, swoją ofertą na polskim rynku mógł konkurować z czołowymi markami w naszym kraju. Jak chociażby Totolotek, LV , BET, czy też Fortuna. Nie mniej jednak nie odradzamy czekać na stronę total bet online, bo ciężko przewidzieć jakim produktem zostaniemy uraczeni, kto wie może totalbet zaskoczy nas wszystkich jak najbardziej pozytywnie…

Sprawdź również

https://www.transfermarkt.de/lotto-ekstraklasa-2019-2020/thread/forum/68/thread_id/96689/page/22

Data Publikacji: 1.06.2018

Autor: Bonusowekody.pl