Sizzling Hot

sizzling hot deluxe

Sizzling Hot to jeden z najpopularniejszych automatów owocowych dostępnych w kasynie internetowym. Ta gra zdobyła już status żywej legendy. Miliony graczy z całego świata przynajmniej kilkukrotnie zakręcili bębnami Sizzling Hot licząc na wielkie wygrane. Jeżeli nigdy wcześniej nie zagrałeś w tą grę, koniecznie przeczytaj najważniejsze informacje na jej temat. To prawdziwa klasyka gatunku dla wszystkich fanów automatów hazardowych.

Jak grać w Sizzling Hot – podstawowe informacje o automacie

Sizzling Hot to stosunkowo prosty automat hazardowy, który jest wirtualnym odpowiednikiem jednorękich bandytów o tematyce owocowej. Maszyna posiada pięć obracających się bębnów oraz pięć linii wypłat. Zasady gry są niezwykle proste. Wystarczy zakręcić bębnami i liczyć na to, że na jednej z wygrywających linii ułożą się przynajmniej trzy identyczne symbole. Każdy z nich posiada inną wartość i mnożnik stawki dla wygranego obrotu. Największe wygrane odnoszą gracze, którzy na jednej z linii wypłat skompletują pięć identycznych symboli.
Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami. W dolnym panelu sterowania znajdziemy tabelę wypłat, która informuje o wartości wszystkich symboli, a także o działaniu specjalnego symbolu Scatter. Po zapoznaniu się z informacjami ustalamy interesującą nas stawkę zakładu i dokonujemy pierwszego obrotu bębnami. Maszyna posiada również funkcję Autospin, dzięki której automat będzie samodzielnie rozpoczynał kolejne rundy. Uważajmy, aby w ten sposób nie uszczuplić zanadto naszego kapitału na grę.

Ile możesz wygrać w Sizzling Hot?

Sizzling Hot

 

Wysokość wygranej zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście stawka, która w przypadku wygranego obrotu jest mnożona zgodnie z wartością symbolu. Każdy symbol w grze posiada inne wartości. Wiele zależy również od liczby identycznych znaków na linii wypłat. Do wygrania potrzebujemy przynajmniej trzech jednakowych symboli. Wyjątkiem jest porzeczka. Tutaj wystarczą dwa symbole do uzyskania zwrotu stawki.
Najbardziej wartościowym symbolem w grze Sizzling Hot jest szczęśliwa siódemka. Za trzy takie znaczki możemy uzyskać mnożnik stawki x20. W przypadku pięciu jednakowych symboli na linii wypłaty zgarniamy maksymalną wygraną z mnożnikiem x1000. W grze wyróżniamy również Scatter, który niezależnie od położenia na polu gry zwiększa nasz zysk z ostatniego spina.

Czy maszyna posiada specjalne symbole Wild i Scatter?

Tak jak już wspomnieliśmy, w automacie slotowym Sizzling Hot znajdziemy symbol Scatter. Jest nim gwiazdka. Zastosowanie Scattera w danej maszynie hazardowej może się nieco różnić. W przypadku Sizzling Hot, oferuje on dodatkowy mnożnik wygranej. Co szczególnie istotne, Scatter działa niezależnie od miejsca na polu gry. Nie musi być zatem zlokalizowany na linii wypłat.
Automat Sizzling Hot nie posiada natomiast symbolu Wild działającego jak joker. W grze nie znajdziemy również gier bonusowych pozwalających na podwajanie ostatniej wygranej.

Sizzling Hot – propozycja dla każdego gracza

Automat Sizzling Hot to klasyczny automat owocowy gwarantujący prostą i przyjemną rozgrywkę. Dzięki temu, jest to idealna propozycja zarówno dla początkujących, jak również zaawansowanych graczy. Klasyczny jednoręki bandyta posiada symbol Scatter i jest to jedyna dodatkowa funkcja w tym automacie. Nie wyróżniamy tu symbolu Wild oraz gier bonusowych. Ogromna popularność tej maszyny sprawia, że Sizzling Hot spotkamy w wielu kasynach internetowych. Pojawiło się również kilka odsłon gry z odświeżoną grafiką. Zasady nie uległy jednak żadnym zmianom. Automat wciąż nawiązuje do mechaniki dawnych jednorękich bandytów.

Sprawdź również automat Stars Ablaze dostępnego w Total Casino