Rocket League Zakłady Bukmacherskie

Rocket League to gra komputerowa wydana w 2015 roku dostępna na platformach: PC, PlayStation oraz XBOX. Wieloosobowy tryb rozgrywki zdobył tak dużą popularność, że gra w bardzo krótkim czasie stała się prawdziwym hitem w świecie esportu. Turnieje z wysokimi pulami nagród przyciągają nie tylko graczy, ale również widzów śledzących zmagania na streamach. Coraz więcej osób decyduje się również obstawiać zakłady bukmacherskie na Rocket League.

rocket league zakłady

Gra Rocket League to swoiste połączenie wyścigówki z piłką nożną. Gracze sterują różnymi modelami pojazdów poruszając się po wirtualnym boisku do piłki nożnej. Zadaniem jest takie odbijanie piłki przy pomocy swojego samochodu, aby ta wpadła do bramki rywala. Wyróżniamy cztery tryby gry: 1 na 1, 2 na 2, 3 na 3 oraz 4 na 4. W zmaganiach esportowych spotkamy się zarówno z meczami dwóch rywali jak również spotkaniami drużynowymi. Błyskawiczny przebieg rozgrywki, możliwość efektownych zagrań oraz duże emocje. To sprawia, że Rocket League tak szybko stało się popularną dyscypliną esportową, którą można obstawiać na zakładach bukmacherskich.

Rocket League 

Rocket League w zdecydowanej większości przypomina swojego poprzednika, czyli Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. W grze wcielamy się w wyścigówkę, którą musimy uderzyć piłkę w stronę bramki. Strzelenie bramki skutkuje dobryciem punktu dla drużyny.  Możemy w dodatkowo zmienić parametry rozgrywki takie jak długość meczu, wielkość i kształt piłki a nawet siłę grawitacji! 

Turnieje na świecie w Rocket League

Możliwość wieloosobowej rozgrywki oraz duża popularność gry sprawiły, że bardzo szybko zaczęto organizować turnieje w Rocket League. Coraz więcej firm decydowało się na sponsorowanie tego typu wydarzeń, dzięki czemu, rok po premierze powstały profesjonalne rozgrywki Rocket League Championship Series rozgrywane w wielu krajach na całym świecie. Biorą w nich udział zarówno pojedynczy gracze, jak również profesjonalne drużyny. Swój team posiada chociażby sekcja esportowa klubu piłkarskiego Paris Saint Germain.
Pula nagród w najważniejszych turniejach na całym świecie sięga kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Oczywiście organizowane są także otwarte turnieje dla wszystkich graczy, które rozpoczynają się od eliminacji. Dzięki temu, każdy gracz może spróbować swoich sił w zarobkowej grze w Rocket League. Mnóstwo osób wybiera jednak inną formę zarabiania na tej grze. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się bowiem Rocket League zakłady bukmacherskie. Oferta na tego typu wydarzenia cały czas się rozwija i na stałe zasila rynki popularnych bukmacherów także w Polsce.

 

Czy zakłady bukmacherskie na Rocket League są dochodowe?

rocket league xbox

Podstawowe założenie zarabiania na zakładach bukmacherskich uwzględnia wiedzę na temat danej dyscypliny. Dlatego też, obstawianie zakładów na Rocket League może być bardzo opłacalne, jeśli tylko orientujemy się w tej dziedzinie i wiemy, jakie drużyny prezentują najwyższy poziom. Zasady gry sprawiają, że czasami bardzo trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta meczu. To oczywiście odbija się na wysokich kursach dostępnych u bukmacherów. Oczywiście szeroka wiedza na temat tej dyscypliny esportowej nie jest wymagana do tego by obstawiać zakłady.
Z pomocą przychodzą nam bowiem typerzy, który specjalizują się w obstawianiu zakładów na esport. Obecnie, Rocket League zakłady bukmacherskie prezentują bardzo atrakcyjną ofertę, która przyciąga wielu doświadczonych typerów. Na forach internetowych możemy znaleźć ich typy na najważniejsze turnieje rozgrywane na całym świecie. Trzeba przyznać, że skuteczność niektórych graczy jest imponująca. Mając dostęp do sprawdzonych typów możemy sprawić, że obstawianie zakładów bukmacherskich na Rocket League będzie bardzo dochodowym interesem.

 

Czy gra Rocket League wciąż rozkwita?

Mechanizmy rządzące światem esportu są dosyć proste. Popularność wśród graczy przyciąga sponsorów, którzy chcą lokować swoją markę w trakcie ważnych turniejów oglądanych przez tysiące fanów za pośrednictwem streamów. W przypadku gry Rocket League, sponsorzy mogą liczyć na tysiące chętnych graczy oraz ogromną liczbę widzów obserwujących zmagania. To idealna okazja do mądrych i opłacalnych ruchów marketingowych.
W związku z tym, Rocket League to dyscyplina przeżywająca bujny rozwój. Oczywiście sporo brakuje jej do liderujących dyscyplin takich jak: Counter Strike: GO czy League of Legends, jednak obecna pozycja dyscypliny na esportowym rynku jest bardzo silna. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości popularność Rocket Ligue spadła. Gra funkcjonuje w świecie esportu od ponad dwóch lat i wciąż przyciąga nowych zawodników i profesjonalne drużyny. Także sekcje wielkich klubów piłkarskich decydują się na sformułowanie składu, który weźmie udział w rozgrywkach Rocket Ligue. Silna pozycja dyscypliny sprawia, ze cały czas powiększa się także oferta zakładów bukmacherskich co stwarza niepowtarzalną okazję dla graczy na spore zyski.

Zakłady bukmacherskie Rocket League – gdzie obstawiać?

Rosnąca popularność tej dyscypliny esportowej sprawiła, że także polscy bukmacherzy zdecydowali się na udostępnienie oferty zakładów na najważniejsze turnieje. Każdego dnia gracze mogą liczyć nawet na kilkanaście spotkań możliwych do obstawienia. Obecnie, zakłady bukmacherskie na Rocket League można znaleźć u bukmacherów: LVbet, Fortuna, STS czy Etoto. Gracze mogą obstawiać zwycięzcę spotkania, choć czasami pojawiają się także specjalne zakłady under/over. Decydując się na obstawienie tej dyscypliny esportowej warto posiadać wiedzę na temat drużyn i zasad turnieju lub posiłkować się sprawdzonymi typami bardziej doświadczonych graczy.
Ogromny wpływ na wyniki mają zasady turnieju. Zwykle gracze lub drużyny rozgrywają kilka meczów walcząc o punkty w decydującej klasyfikacji. Zasady turnieju uwzględniają długość meczu, wielkość i kształt piłki, a także siłę grawitacji na wirtualnym boisku. Swoje sekcje Rocket League ma już większość najważniejszych organizacji esportowych. W czołówce najlepszych drużyn spotkamy zatem: Cloud9, Team Dignitas, NRG Esports, G2 Esports, Rogue, Team Vitality, Gale Force eSports czy Fnatic. Bardzo mocna jest także sekcja esportowa klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain.

Sprawdź również – https://twitter.com/kodbonusowy/status/1192458419120361478