Rocket League Zakłady Bukmacherskie

rocket league zakłady

Czym jest rocket league? Rocket League to sportowa gra komputerowa. Gra została wydana przez studio Psyonix w 2015 roku. Gra zadebiutowała na platformach takich jak PlayStation 4 czy Windows a chwilę później wydana róznież na konsolę XBOX ONE.

Rocket League 

rocket league xbox

Rocket League w zdecydowanej większości przypomina swojego poprzednika, czyli Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. W grze wcielamy się w wyścigówkę, którą musimy uderzyć piłkę w stronę bramki. Strzelenie bramki skutkuje dobryciem punktu dla drużyny.  Możemy w dodatkowo zmienić parametry rozgrywki takie jak długość meczu, wielkość i kształt piłki a nawet siłę grawitacji! 

 

Rocket League Zakłady Bukmacherskie

Rocket League Zakłady Bukmacherskie? Tak! Od całkiem niedawna możemy zauważyć, że bukmacherzy coraz częściej wystawiają kursy na e-sport. Rocket League nie odstaje do reszty e-sportowych gierek. Zakłady na Rocket League możemy znaleźć między innymi na Lvbet.pl i etoto!

Jak obstawić zakłady na Rocket League?

Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda obstawienie zakładu na Rocket League? To banalnie prosta sprawa wystarczy posiadać konto o legalnego bukamchera i zacząc obstawiać! Promopujemy zarejestrować się na Lvbet, bądź eTOTO. Na tych markach na pewno znajdziemy kursy na spotkania, które będą nasz interesować.

W przypadku Lvbet.pl rejestrujemy się na stronie uzupełniając dane w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA w lvbet

WAŻNE JEST BY WPISAĆ LVBET KOD PROMOCYJNY JOHNNYBET BY OTRZYMAĆ PROMOCJĘ

Rejestruję się

Po zarejestrowaniu sie u bukmachera możemy legalnie obstawić wydarzenie e-sportowe jak i każde inne dostępne u bukmachera!

Rocket Zakłady sportowe

 

 

Rejestruję się