Promocja dla kibiców Wisły Płock

Promocja dla kibiców Wisły Płock - LVBET

 

Bonus: 
Czas trwania promocji8.04.2018
Bonus50PLN
Ważność30dni
Oferta tylko dla posiadaczy kartnetów?Tak

LVBET – Oferta dla kibiców Wisły Płock

Promocja dla kibiców Wisły Płock! Lvbet oferuje dla swoich kibiców bonus w postaci 50zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest posiadanie imiennego  karnetu na rozgrywki Wisły Płock w sezonie 2017/18. Oczywiście LvBet stawia dodatkowe wymagania związane z otrzymaniem wspomnianych 50zł.

Odbierz Bonus

Jakie są warunki bonusu?

  • Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 PLN bonusu, po wysłaniu zdjęcia swojego karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Płock w sezonie 2017/18. Zdjęcie należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet Wisła Płock.
  • Ważność bonusu 30dni.
  • Bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi przy stawce minimalnej 1.75.
  • Na każdy karnet przypada jeden bonus, który możemy otrzymać.

Kiedy otrzymasz bonus?

Lvbet informuje że weryfikakacja karnetu w celu otrzymania bonusu specjalnego może potrwać nawet do 48h. Z wykle weryfikacja tego typu dokumentów weryfikowana jest natychmiast. Po zweryfikowaniu zdjęcia karnetu otrzymasz bonus na swoje konto. Należy również pamiętać że jeżeli jest się nowym użytkownikiem, warto użyć w polu ,,kod promocyjnyKod: Johnnybet w celu powiększenia swojego bonusu na start.

Kod promocyjny LvBet

Kod promocyjny do LvBet! Kod promocyjny nie łączy się z bonusem za rejestracje, aczkolwiek istnieje możliwość zastosowania jednego po drugim. Nowym użytkownikom daje to możliwość zwiększenia swojego bonusu promocyjnego na start. Zastosuj kod promocyjny : Johnnybet !

Odbierz Bonus