Pewne typy bukmacherskie

Dostęp do sprawdzonych i absolutnie pewnych typów bukmacherskich jest marzeniem niejednego gracza. W rzeczywistości, pewniaki trafiają się niezwykle rzadko. W zasadzie, nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, że spotkanie zakończy się po naszej myśli. Niespodzianki są bowiem nieodzownym elementem sportu. Faktem jest, że niektóre zakłady są jednak prostsze w obstawianiu. Gdzie możemy znaleźć pewne typy bukmacherskie na zakłady sportowe?
pewne typy bukmacherskie - rise

Czym właściwie są pewniaki?

Na początku musimy odróżnić dwa znaczenia pojęcia „pewniaki”. Powszechnie, gracze używają tego określenia w odniesieniu do zakładów, które ponad wszelką wątpliwość powinny zakończyć się określonym wynikiem. Pewne typy najczęściej są dostępne z bardzo niskimi kursami bukmacherskimi. Niemniej jednak, niektórzy typerzy udostępniają swoje propozycje także z wysokimi kursami, twierdząc, że jest to pewniak biorąc pod uwagę rezultaty analizy przedmeczowej. W tym kontekście zawsze istnieje jednak pewne ryzyko niespodzianki i przegrania kuponu.

W drugim znaczeniu, pewniaki są absolutnie sprawdzonym sposobem na zysk. Tyle tylko, że nie odnoszą się do typów bukmacherskich, a do pewnej strategii obstawiania. Być może spotkałeś się już z pojęciem surebet. Różnice w kursach u różnych bukmacherów mogą sprawić, ze obstawienie dwóch różnych scenariuszy w innych serwisach może sprawić, że suma stawek jest mniejsza niż ewentualny zysk w obu przypadkach. Wtedy jest to klasyczny pewniak w rozumieniu pojęcia surebet. Takie zakłady zdarzają się jednak niezwykle rzadko i oferują raczej niewielki zysk.

Gdzie znaleźć sprawdzone typy bukmacherskie?

pewne typy bukmacherskie - just the tips

Fora internetowe, strony tematyczne, a nawet serwisy bukmacherskie. To miejsca, w których możemy znaleźć typy na nadchodzące wydarzenia sportowe. Najczęściej wybieramy oczywiście fora, w których użytkownicy uzasadniają swoje typy. Często oczekujemy również statystyk, które ukazują skuteczność danego bukmachera. Jeśli interesują Cię pewne typy bukmacherskie na dzisiaj, powinieneś odwiedzić ligi typerów. Tutaj gracze dysponują wirtualnymi środkami i w każdym miesiącu walczą o cenne nagrody za najlepszą zyskowność zakładów.

Dlaczego liga typerów to dobre miejsce by poszukiwać pewne typy bukmacherskie? Ponieważ mamy tu swobodny dostęp do statystyk danego gracza. Na jaki czynnik należy zwrócić szczególną uwagę? Skuteczność jest oczywiście ważnym elementem, szczególnie, gdy dysponujemy określonym kapitałem. Lecz absolutnie nie jest najważniejsza! Nas bardziej interesuje wskaźnik Yield, który określa stosunek wygranych do sumy stawek. Dodatni Yield w pespektywie długoterminowej oznacza, że mamy do czynienia z rzetelnym i zyskownym typerem. Jego propozycje możemy uznać za pewne typy bukmacherskie na dzisiaj. Wciąż powinniśmy jednak zachować sporą dozę ostrożności.

Poszukiwania dobrych typów można również prowadzić na portalach społecznościowych takich jak: Facebook czy Instagram. Coraz więcej typerów publikuje swoje typy za pośrednictwem social media. Nierzadko są to bardzo ciekawe propozycje zakładów.

Jak wykorzystać pewne typy bukmacherskie?

pewne typy bukmacherskie - wzrost

Po gruntownych poszukiwaniach znaleźliśmy dobrego gracza, które regularnie proponuje swoje typy bukmacherskie i od dłuższego czasu notuje dobre wyniki. To oczywiście nie oznacza, że powinniśmy od razu postawić duży zakład na jego kolejny typ. W takiej sytuacji należy bardzo ostrożnie testować kolejne propozycje obstawiając nie więcej niż 5% całego kapitału. Nawet gdy upewnimy się, że profesjonalny gracz oferuje pewne typy bukmacherskie, powinniśmy unikać ryzykownych zakładów za duże stawki. Pamiętajmy, że nawet najlepszy gracz miewa gorszy okres i może notować straty.

Pewne typy a płatne typy – warto płacić innym typerom?

Wielu graczy pod wpływem rozczarowań i niesatysfakcjonujących wyników w końcu trafia na zagadnienie płatnych typów bukmacherskich. To całkiem wygodne rozwiązanie. Płacimy określoną kwotę, otrzymujemy pewniaki do obstawiania i możemy komfortowo, bez presji wnosić kolejne zakłady. Niestety, rzadko kiedy jest to tak miłe i przyjemne. Płatne typy absolutnie nie są synonimem pewnych i sprawdzonych typów bukmacherskich.

Umówmy się, większość podobnych stron została stworzona przez naciągaczy, którzy nie oferują rzetelnych typów. Oczywiście, trafimy również na bardzo dobre płatne typy. Gracz w takiej sytuacji jest w stanie zaprezentować nam dowody swojej skuteczności, a jednocześnie, przedstawia realne wyniki jakie możemy uzyskać wykorzystując jego typy. Wciąż nie są to pewniaki, ale przemyślane propozycje wartościowych zakładów korzystnych dla gracza.

Sprawdź również: