LVbet Kod Promocyjny legalnibukmacherzy.pl

LVBET KOD PROMOCYJNY

Warunki Bonusu Szczegóły
LVBET Kod Promocyjny to: JOHNNYVIP
Bonus rejestrację 20 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny: Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy AKO: Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata: 10 PLN

LVbet to młody bukmacher, który przebojem wdarł się na polski rynek w 2016 roku. Serwis kusił nowych klientów bardzo atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Także w tym momencie nowi gracze mogą liczyć na bardzo ciepłe powitanie. Swój kapitał początkowy możesz wydatnie poprawić wykorzystując LVbet kod promocyjny dostępny na stronie legalnibukma

cherzy.pl. Jakie korzyści otrzymają nowi klienci za założenie nowego konta w serwisie LVbet z kodem bonusowym?

Prezenty oferowane przez LVbet kod promocyjny

Wykorzystując LVbet kod promocyjny już za samą rejestrację nowego konta otrzymasz bonus bez depozytu w wysokości 30 złotych na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych. Jeżeli jesteś kibicem jednej z drużyn sponsorowanych przez LVbet, dodatkowo otrzymasz w prezencie 50 PLN na start. Oferta dotyczy wszystkich kibiców posiadających karnety na mecze następujących zespołów piłkarskich: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Garbarnia Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec oraz Śląsk Wrocław. Kod promocyjny LVBet umożliwia również otrzymanie bardzo wysokiego bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty nawet do 1500 PLN!

Kod promocyjny LVbet – jak go wykorzystać?

Przeznaczony specjalnie dla Ciebie LVbet Kod Promocyjny legalnibukmacherzy.pl  znajdziesz na stronie internetowej. Po jego uzyskaniu przenieś się na stronę serwisu bukmacherskiego LVBet i rozpocznij rejestrację nowego konta. W formularzu znajdź okienko „Kod Promocyjny” i wklej w nim hasło uzyskane na stronie legalnibukmacherzy.pl. Teraz pozostaje już tylko zakończyć proces swojej rejestracji i cieszyć się przyznanymi prezentami dla nowego klienta!

Jeżeli chcesz otrzymać 30 PLN bez depozytu, wyślij maila wpisując w tytule „Bonus bez depozytu” na adres: promocje@lvbet.pl. Jeżeli natomiast jesteś kibicem jednej z wyżej wymienionych drużyn i interesuje Cię dodatkowy bonus, na ten sam adres wyślij email wpisując w tytule hasło „Karnet” oraz zamieszczając w wiadomości zdjęcie swojego karnetu meczowego. Najpóźniej w ciągu kilku godzin, pracownik serwisu przyzna bonus bez depozytu do Twojego konta.

    

Bonus powitalny do 1500 PLN od pierwszego depozytu

Serwis bukmacherki LVbet wymyślił bardzo oryginalny pomysł na bonus powitalny. Mogą go uzyskać wyłącznie klienci, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają LVbet kod promocyjny. Po zakończeniu rejestracji należy dokonać pierwszej wpłaty min. o wartości 50 PLN. W prezencie otrzymasz środki bonusowe w wysokości 1% wpłaconych środków. To niewiele, jednak, serwis pozwoli Ci wykorzystać otrzymane pieniądze na zakład ze specjalnym mnożnikiem kursu x 100!

W jaki sposób należy obstawić promocyjny zakład? Wybierz trzy interesujące Cię wydarzenia sportowe i swoje typy umieść na jednym kuponie. Kurs całkowity stworzonego kuponu AKO musi się mieścić w przedziale 1,25 – 2,50. Zostanie on pomnożony x100. Stawką będą środki uzyskane jako 1% pierwszego depozytu. W rezultacie, bardzo łatwo stworzysz kupon, który może Ci zagwarantować wygraną nawet w wysokości 1500 PLN!

Kod promocyjny od legalnibukmacherzy.pl

 

LVBET Kod Promocyjny

Typ Bonusu Jaki otrzymasz bonus?
LVBET Kod Promocyjny: Sprawdź kod na stronie
Bonus bez depozytu: 30 zł + 50 zł dla kibiców
Bonus lojalnościowy: LV Pkt
Bezpieczny kupon: Zwrot 50 zł
Minimalna wpłata: 1 PLN

Dodatkowe promocje i bonusy w serwisie bukmacherskim LVbet

O poprawienie swojego salda na koncie bukmacherskim bez trudu zadbają także stali klienci serwisu bukmacherskiego LVbet. Operator może pochwalić się bardzo rozbudowaną i korzystną ofertą promocyjną. Jedną z najbardziej interesujących promocji jest Multikozak, w którym możesz otrzymać dodatkowe bonusy pieniężne za obstawianie zakładów akumulowanych z wieloma wydarzeniami na jednym kuponie. Kuponów AKO dotyczy także promocja Bezpieczny Kupon 5+, w którym możesz otrzymać cashback na wypadek gdyby Twój kupon akumulowany nie wszedł przez jeden typ.

LVbet jest również znany ze swojej sympatii do siatkówki. Fani tej dyscypliny często mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne z okazji najważniejszych wydarzeń siatkarskich na świecie. Natomiast kibice piłki nożnej mogą liczyć na dodatkowe premie kursowe w najważniejszych, topowych ligach europejskich. Każdego tygodnia inna liga jest objęta specjalną promocją, dlatego żaden gracz nie będzie się czuł pokrzywdzony.

W serwisie obowiązuje również program lojalnościowy. Obstawiając zakłady zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody w postaci bonusów, zakładów bez ryzyka oraz premii kursowych. W prezencie możesz również otrzymać indywidualny kod promocyjny LVbet.

Czy LVbet to legalny bukmacher?

Jak najbardziej, LVbet posiada licencję Ministra Finansów, dzięki czemu, w tym serwisie możesz całkowicie legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Możesz obstawiać kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych oraz esportowych. Nie brakuje również zakładów specjalnych z dziedziny rozrywki czy polityki. Środki uzyskane po wykorzystaniu kodu promocyjnego LVbet możesz także przeznaczyć na sekcję zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych.

błyskawiczne wypłaty

Kod Promocyjny od Bonusowekody.pl

 

 

Warunki Bonusu Szczegóły
LVBET Kod Promocyjny to: JOHNNYVIP
Za rejestrację 20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty: Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bezpieczny kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+
Kupon AKO: Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród 20 000 PLN
LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata: 10 PLN

 

Dlaczego warto otworzyć konto w serwisie LVbet?

LVbet przekonuje do siebie głównie za sprawą bardzo interesującej oferty promocyjnej. Na pochwałę zasługuje także przyjemny wygląd strony umożliwiający łatwe obstawianie dowolnych zakładów bukmacherskich spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych i esportowych. Jeżeli chcesz sprawdzić możliwości oferowane przez serwis, zarejestruj nowe konto wykorzystując LVbet kod promocyjny dostępny na stronie internetowej legalnibukmacherzy.pl.