LVbet Kod Promocyjny bonusowykod.com

Jak sprawić, aby pierwsze zakłady bukmacherskie w serwisie LVbet oferowały większe nagrody oraz szansę na wydajne poprawienie salda na koncie? Najlepiej wykorzystać specjalny LVbet kod promocyjny, który jest dostępny na stronie bonusowykod.com. Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Ponieważ tylko w ten sposób otrzymasz powitalne prezenty, które umożliwią Ci obstawienie zakładów bez ryzyka z bardzo wysokimi potencjalnymi wygranymi.

Jakie korzyści zapewni Ci LVbet kod promocyjny?

rejestracja lvbet

Nowi klienci, którzy wykorzystają kod promocyjny LVbet przy rejestracji konta mogą otrzymać kilka prezentów na start. Najważniejszym jest oczywiście bonus do pierwszej kwoty o równowartości nawet do 1500 PLN! Obecnie to jeden z najwyższych bonusów w ofercie legalnych bukmacherów. Po zakończeniu rejestracji każdy nowy gracz otrzyma również bonus bez depozytu o wartości 30 PLN. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć kibice posiadający karnety na mecze następujących zespołów piłkarskich: Wisła Kraków, Garbarnia Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec oraz Widzew Łódź. Karnet pozwala odebrać dodatkowe 50 PLN bez depozytu.

Spis treści

LVBET KOD PROMOCYJNY

Warunki Bonusu Szczegóły
LVBET Kod Promocyjny to: JOHNNYVIP
Bonus rejestrację 20 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny: Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżkowy AKO: Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata: 10 PLN

Jak otrzymać i wykorzystać kod promocyjny LVbet?

Swój indywidualny LVbet kod promocyjny możesz otrzymać na stronie bonusowykod.com. Po uzyskaniu kodu udaj się do serwisu internetowego LVbet i rozpocznij rejestrację nowego konta. Po prawej stronie formularza poszukaj okienka „Kod promocyjny”, w którym należy wkleić hasło otrzymane na stronie bonusowykod.com. Zakończ proces rejestracji aby cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z wykorzystania kodu bonusowego.

W przypadku promocji bonusu bez depozytu oraz bonusu dla kibiców, musisz również wysłać odpowiedniego maila na adres promocje@lvbet.pl. Jeśli chcesz otrzymać bonus 30 PLN za rejestrację wyślij maila wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. W celu uzyskania bonusu dla kibiców wyślij maila z tytułem „Karnet” z załącznikiem prezentującym zdjęcie Twojego karnetu na mecze jednej z wyżej wymienionych drużyn piłkarskich.

Bonus powitalny LVbet od pierwszego depozytu

Zakłady bukmacherskie LVbet proponują bardzo ciekawy wariant bonusu powitalnego. Wysokość otrzymanego bonusu zależy od wpłaconej przez Ciebie kwoty. Od pierwszego depozytu naliczony zostanie 1% bonusu. To mało? Owszem, ale następnie, kwotę możesz wykorzystać do obstawienia dowolnych zakładów bukmacherskich z mnożnikiem kursu całkowitego x100! W ten sposób nawet za niewielką kwotę możesz bez trudu stworzyć kupon z potencjalną wygraną do 1500 PLN.

Kupon obstawiony ze specjalnym mnożnikiem powitalnym musi spełniać kilka warunków. Musi to być zakład akumulowany z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs całkowity kuponu podlegający mnożnikowi musi wynosić od 1,25 do 2,50. Z tej oferty powitalnej mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy przy rejestracji wykorzystali LVbet kod promocyjny ze strony bonusowykod.com. Na wykorzystanie tego prezentu mamy dokładnie 30 dni od momentu pierwszej wpłaty.

Legalne zakłady sportowe oferowane przez firmę LVbet

LVbet to polski bukmacher, który w roku 2016 uzyskał licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Dzięki temu, możesz w pełni swobodnie i legalnie obstawiać w serwisie wydarzenia spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Bukmacher do dyspozycji graczy oddaje również liczne dyscypliny esportowe zyskujące coraz większą popularność. W serwisie istnieje także możliwość obstawiania zakładów na żywo, a także typowania zmagań w sekcji Sporty Wirtualne. Wszystkie funkcje serwisu, a także kod promocyjny LVbet można wykorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

zakłady sportowe

Bogata oferta promocyjna w serwisie LVbet

 

LVbet nie zapomina o stałych klientach serwisu i wciąż dba o pokaźną ofertę promocyjną. Jedna z najpopularniejszych promocji w kolekcji LVbet to Multikozak. Obstawiając zakłady AKO, możesz liczyć na premie pieniężne do wygranych zakładów z przynajmniej czterema wydarzeniami na kuponie. Jeżeli natomiast Twój zakład zostanie zniszczony przez jeden, pechowy typ, możesz skorzystać z promocji Bezpieczny Kupon 5+, który pozwala w takiej sytuacji otrzymać korzystny cashback.

Fani piłki nożnej mogą liczyć na specjalne promocje obowiązujące na wydarzenia z najważniejszych lig europejskich. W każdym tygodniu promocja obejmuje inną ligę, tak aby każdy gracz mógł jak najlepiej wykorzystać dodatkową okazję na większe wygrane. Ciekawą propozycją jest również Varyfikacja, czyli promocja dotycząca polskiej Ekstraklasy. Wideoweryfikacja VAR zaszkodziła Twojemu kuponowi? Masz szansę otrzymać specjalny bonus w formie cashbacku!

Dodatkowe bonusy, premie kursowe oraz kody promocyjne LVbet można uzyskać w programie lojalnościowym dostępnym w serwisie. Za obstawianie zakładów otrzymujesz tutaj punkty, które możesz następnie wymienić na cenne nagrody.

bonus 500pln

Czy warto wybrać zakłady bukmacherskie LVbet?

Bukmacher LVbet przyciąga swoich klientów przede wszystkim atrakcyjnymi promocjami. Warto jednak pokreślić, że jest to również bardzo rzetelny i przyjazny serwis, w którym obstawianie zakładów jest bardzo proste i przyjemne. Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie możliwości oferowane przez tego bukmachera, zarejestruj nowe konto wykorzystując LVbet kod promocyjny bonusowykod.com.