Lvbet FAME MMA 2 – Gala Freak Fight

Gala Fame MMA 2

Famme MMA Zakłady bukmacherskie

W sobotę 13 października czeka nas druga edycja gali Fame MMA 2, w której mierzą się przeciwko sobie celebryci oraz osobistości znane w świecie polskiego Internetu. Ponownie nie zabraknie emocji oraz dobrej zabawy, która w przypadku tej gali jest najważniejszym aspektem. Fame MMA nie jest galą, na której możemy oczekiwać najwyższych umiejętności sportowych. W końcu w ringu walczą amatorzy, którym często nie brakuje jednak serca i zapału do walki.

Rejestruję się

Zakłady bukmacherskie Fame MMA 2 z całą pewnością nie są adresowane do profesjonalnych typerów, którzy przed obstawieniem każdej złotówki analizują wydarzenie sportowe pod każdym kątem. Ta gala ma wymiar czysto rozrywkowy, ponieważ biorą w niej udział osoby znane przede wszystkim z Internetu. Wielu z nich nie posiada praktycznie żadnych umiejętności, a do walki przygotowują się w ciągu kilkutygodniowego treningu. Nie brakuje jednak dobrej zabawy, dużych emocji oraz zatargów, które muszą zostać wyjaśnione na ringu. Kto powalczy w drugiej edycji wydarzenia? Sprawdzamy typy bukmacherskie Fame MMA 2.

Daniel „Magical” Zwierzyński vs. Marcin „Rafonix” Krasucki

Bezapelacyjnie najważniejsza walka tej gali, która przyciągnie największą liczbę fanów. Obaj panowie są znani ze streamów, które przyniosły im ogromną popularność w sieci. Magical i Rafonix to zadeklarowani wrogowie, którzy będą mieli sobie dużo do powiedzenia w ringu na gali Fame MMA 2. Kto jest faworytem tego starcia? Zdaniem fanów, większe szanse w tej walce będzie miał Rafonix, który posiada większe doświadczenie, a także próbował już doprowadzić do prywatnej konfrontacji z Magicalem. W walce wieczoru z całą pewnością nie zabraknie serca do walki.

Adrian „Polak” Polański vs. Dawid Malczyński

Kolejna walka w której zmierzy się przeciwko sobie dwóch youtuberów. Adrian „Polak” Polański brał udział w pierwszej edycji Fame MMA gdzie udało mu się pokonać Magicala. Teraz czeka na niego znacznie trudniejszy przeciwnik. Malczyński jest znany z tworzenia popularnych filmików z cyklu „Typowy Dres”. Ponadto, posiada doskonałe walory fizyczne: Samym wzrostem dystansuje swojego przeciwnika o 14 centymetrów. Wydaje się zatem, że w tej walce zdecydowanym faworytem będzie Dawid Malczyński. A może doświadczenie z pierwszej gali Fame MMA pomoże Polakowi?

Rejestruję się

Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak

Ztrolowany to kolejny zawodnik, dla którego będzie to drugi występ na gali Fame MMA 2. W pierwszej edycji bez trudu poradził sobie z Michałem „Bogawskim”. Tym razem stanie przeciwko Wojownikowi z Łazarza, czyli Bonusowi BGC. Znany raper jest dużo cięższy od Witczaka, ale umówmy się, Bonus BGC nie może się raczej pochwalić nienaganną rzeźbą. Ztrolowany jest z kolei o 12 centymetrów wyższy. Bardzo ciężko wskazać tu jednoznacznie faworyta. Kursy bukmacherskie Fame MMA 2 oraz typy fanów wskazują jednak na Bonusa BGC.

Marek „AdBuster” Hoffman vs. Dawid „Surfer” Ozdoba

O tej walce nie musimy dużo mówić. Lubiany AdBuster zajmuje się tworzeniem humorystycznych programów na Youtubie, a także jest właścicielem kanału „Być jak Jan Błachowicz”, na którym publikowane są materiały przedstawiające treningi MMA oraz techniki wykorzystywane przez Jana Błachowicza, jednego z najlepszych zawodników na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Dawid „Surfer” Ozdoba? To striptizer, który zasłynął z uciekania przed Hardkorowym Koksem w oktagonie. Przegrał również walkę na pierwszej gali Fame MMA przeciwko Dawidowi Ambro. Ewentualna porażka AdBustera byłaby ogromną sensacją. Do tego raczej nie dojdzie.

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Sylwester „Bystrzak” Tkocz

Ferrari zyskał popularność dzięki występowi w programie internetowym Youtube Shore. Z kolei Bystrzak zajmuje się głównie kontrowersyjnymi drunk streamami. Niewątpliwym faworytem tego pojedynku będzie zatem Roślik.

Piotr i Paweł Tyburscy vs. Piotr i Paweł Kluk

Nietypowy pojedynek, w którym przeciwko sobie zmierzą się bliźniacy. Duet Piotr i Paweł Tyburscy podejmie Piotra i Pawła Kluk. Bracia Tyburscy to byli piłkarze Polonii Warszawa. Z kolei bracia Kluk wystąpili w programie Warsaw Shore. No cóż, wydaje się, że faworytami będą bracia bliżej związani ze sportem, czyli Piotr i Paweł Tyburscy.

Fame MMA 2 – gdzie obstawiać zakłady na galę?

Zakłady bukmacherskie Fame MMA 2 można obstawiać u legalnego bukmachera LVbet, który jest oficjalnym sponsorem tego wydarzenia. Gala odbędzie się 13 października o godzinie 20:00, transmisja live będzie dostępna w systemie PPV. Galę skomentują MistrzGry oraz Marcin „Różal” Różalski. W roli konferansjerów na ringu wystąpią Pan Pawłowski oraz Chwytak. Studio Fame MMA 2 poprowadzą DJ Pallaside oraz Trybson. O dozę dobrego humoru zadba Loża szyderców, w której zasiądą Xayoo oraz Paris Platynov. Galę uświetnią koncerty w wykonaniu Bandury i Hellfielda, a także Younga Multi.

Sprawdź kursy i walki na galę Fame MMA 2

Spotkanie12Obstaw w Lvbet
Daniel „Magical” Zwierzyński - Marcin „Rafonix” Krasucki1.991.67Sprawdź Ofertę
Adrian „Polak” Polański - Dawid Malczyński2,451.44Sprawdź Ofertę
Marek „AdBuster” Hoffman - Dawid „Surfer” Ozdoba1.105.20Sprawdź Ofertę
Piotr i Paweł Tyburscy - Piotr i Paweł Kluk1.402.60Sprawdź Ofertę
Amadeusz „Ferrari” Roślik - Sylwester „Bystrzak” Tkocz1.442.45Sprawdź Ofertę
Miejsce:PoznańData:13 października

Rejestruję się

 

Lvbet Kod Promocyjny i Fame MMA 2

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod Promocyjny to:JOHNNYVIP
Bonus rejestrację30 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon:Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy AKO:Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej:Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata:10 PLN

Data Publikacji : 11.10.2018

Autor: Bonusowekody.pl