LVbet Fame MMA 4 Zakłady Bukmacherskie

FAME MMA 4
Zapowiedź Fame MMA 4

Fani popularnych „Freak Fightów” już teraz pewnie zacierają ręce przed czwartą odsłoną Fame MMA, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie. Choć organizatorzy nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów z obawy przed aktywnie działającą konkurencją, pojawiły się już pierwsze informacje na temat tego, kogo zobaczymy na gali Fame MMA 4. Zakłady na to wydarzenie ponownie będą dostępne na wyłączność w LVbet, który jest głównym sponsorem gali od początku jej istnienia.

 

Coraz więcej informacji na temat Fame MMA 4

Przed kilkoma dniami, Wojciech Gola oraz Krzysztof Rozpara, główni organizatorzy gali, udzielili długiego wywiadu Andrzejowi Kostyrze. Pojawiło się w nim wiele ciekawych informacji na temat rozwoju gali. Pojawił się także temat kolejnej odsłony oraz zawodników, którzy tym razem zaprezentują swoje umiejętności.
Jedno jest pewne, organizacja Fame MMA stopniowo zwiększa poziom sportowy. Było to widać w trzeciej odsłonie. Nie zabrakło dobrych walk w oktagonie, które mogły się podobać. A wśród nich mocne i niepodważalne freak fighty przyciągające widzów. Przebić sukces trzeciej gali będzie ciężko. 10,000 kibiców na Atlas Arenie jak na tak młode wydarzenie to liczby astronomiczne. Wiemy również, że pojawiła się silna konkurencja, która stworzy kolejną galę dla celebrytów.

 

LVBET KOD PROMOCYJNY NA FAME MMA 4  

fame mma typy 4

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod Promocyjny to:JOHNNYVIP
Bonus rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon:Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy AKO:Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej:Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata:10 PLN

Rejestruję się

 

Pojedynek raperów na Fame MMA 4

Największe poruszenie wywołały słowa Wojciecha Goli na temat walki raperów, która będzie miała miejsce w trakcie Fame MMA 4. Nie trzeba było długo czekać, aż fani zaczną gdybać na temat tego, o kim mówił organizator gali. W środowisku rapowym często dochodzi do konfliktów, dlatego w grę wchodzi wiele artystów. Wspomniany przez Golę konflikt między raperami ma trwać od wielu lat. Kibice twierdzą zatem, że w oktagonie mogą pojawić się: Peja i Tede. Niewątpliwie byłaby to elektryzująca walka przyciągająca tłumy widzów.
Swoją drogą, oficjalny sponsor Fame MMA, bukmacher LVbet, dlatego powinien pomyśleć o zakładach, w których gracze mogliby typować kto pojawi się na kolejnej odsłonie gali. Pewnie biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie fanów, takie zakłady bukmacherskie na Fame MMA 4 niewątpliwie byłyby chętnie obstawiane przez poruszonych kibiców wydarzenia.

Rejestruję się

Malczyński po raz kolejny na Fame MMA

Dodatkowo jedną z etatowych gwiazd gali Fame MMA jest Dawid Malczyński, który w trakcie drugiej odsłony pokonał w walce wieczoru Adriana Polaka, a na „trójce” obronił pas kategorii półśredniej przeciwko Amadeuszowi „Ferrari” Roślikowi. Po walce, zapytany o to, czy pojawi się także na czwartej odsłonie, zaprzeczył, ale dodał również, że w karcie walk nie zabraknie nazwiska Malczyński. Możemy zatem sądzić, że na Fame MMA 4 zadebiutuje jego brat, Marcin Malczyński.

Boxdel vs Ochroniarz Lorda Kruszwila na gali Fame MMA 4

Jest to pierwsza, oficjalnie potwierdzona przez organizatorów walka, którą fani zobaczą na Fame MMA 4. Boxdel to, obok Wojciecha Goli oraz Krzysztofa Rozpary, trzeci z trio organizatorów wydarzenia. Tym razem sprawdzi się w innej roli, stając do walki w oktagonie. Jego rywalem będzie Ochroniarz Lorda Kruszwila, popularnego youtubera, który nazywa się jednym ze sponsorów gali Fame MMA. „Ochroniarza” kojarzyć mogą niektórzy fani rapu. Swoje utwory publikuje on na Youtubie posługując się pseudonimem Kubańczyk.
Fame MMA 4 z nowym składem sędziowskim
Kolejną, pewną zmianą w porównaniu z poprzednią galą będzie zmiana składu sędziowskiego. To pokłosie skandalicznej decyzji, która na Fame MMA 3 niejednogłośnie mianowała zwycięzcą pół żywego Adriana Polaka, który przez całą walkę był zdominowany przez Don Kasjo. Fame MMA w specjalnym oświadczeniu zmieniło jednak decyzję przyznając wygraną Don Kasjo. Jednocześnie, organizatorzy poinformowali o zmianie składu sędziowskiego i odsunięciu dwóch sędziów, którzy wskazali na zwycięstwo Polaka.

Rejestruję się

Zakłady bukmacherskie LVbet na Fame MMA 4

Najważniejsze że zmianie nie uległ natomiast główny sponsor wydarzenia, czyli zakłady bukmacherskie LVbet, które od samego początku wspierają dalszy rozwój gali Fame MMA. W związku z tym, jedynie w tym serwisie bukmacherskim możliwe jest obstawianie walk. Z okazji Fame MMA 3 gracze mogli liczyć ponadto na atrakcyjny bonus. Najprawdopodobniej także z okazji Fame MMA 4 bukmacher przygotuje dla swoich klientów ciekawą ofertę promocyjną.
Obstawianie Fame MMA nie jest oczywiście zadaniem łatwym biorąc pod uwagę sporą nieprzewidywalność „freak fightów”. Dowodzi temu chociażby wyżej opisana sytuacja ze zmienionym werdyktem w walce Adriana Polaka i Don Kasjo. Niemniej jednak, niewątpliwie możemy liczyć na większą przyjemność i dodatkowe emocje w trakcie oglądania walk, gdy mamy przy okazji szanse wygrać na swoich typach. Kolejna odsłona wydarzenia już 22 czerwca. Niedługo powinniśmy poznać kartę walk. Tym samym, na LVbet już niedługo powinny pojawić się zakłady na Fame MMA 4.

FAME MAM 4 TYPY I SPONSORZY

Autor: Bonusowekody.pl

Data publikacji: 23.11.2018

Data ostatniej aktualizacji: 18.04.2019