Lvbet FAME MMA 3 – Gala Freak Fight

 

Fame mma 3

Fame MMA 3 i bukmacher lvbet– kiedy kolejna gala MMA youtuberów? – 30.03.2019, Atlas Arena, Łódź
Fenomen wydarzenia Fame MMA prawdopodobnie zaskoczył nawet twórców tej gali. Walki youtuberów i celebrytów przyciągnęły tysiące fanów, którzy zdecydowali się zapłacić za dostęp do streama. Frekwencja nie zawiodła również na halach, w których rozgrywano zawody. Wiele wskazuje na to, że wydarzenie wypłynie na szerokie wody. Fame MMA 3 według nieoficjalnych pogłosek ma być ogromną galą zorganizowaną w dużej hali widowiskowej.

Na czym polega Fame MMA?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o gali Fame MMA, to prawdopodobnie nie spędzasz dużo czasu na surfowaniu po sieci. Wydarzenie zyskało zainteresowanie osób, które na co dzień zupełnie nie interesują się sztukami walki. Co odróżnia Fama MMA od innych gal? Tutaj, w oktagonie spotykają się amatorzy, a nie profesjonalni zawodnicy. W dwóch poprzednich odsłonach wydarzenia walczyli przede wszystkim Youtuberzy i celebryci znani z Internetu. Ostatnią galę komentował profesjonalny zawodnik znany z występów w KSW – Marcin „Różal” Różalski. Głównym organizatorem gali jest Wojtek Gola, zaś oficjalnym sponsorem są zakłady bukmacherskie LVbet.

Starcie pomiędzy amatorami oczywiście nie zachwyca poziomem sportowym, ale z całą pewnością dostarcza dużych emocji i przede wszystkim – rozrywki. Dobra zabawa to główny cel, którzy przyświeca organizatorom Fame MMA 3 bukmacher. Nieco inaczej jest w przypadku samych zawodników, którzy bardzo często traktują sprawę bardzo poważnie. W oktagonie rozstrzygane były mniejsze lub większe konflikty z życia prywatnego. Nie zabrakło chwil grozy, jak chociażby w walce wieczoru Fame MMA kursy pomiędzy Magicalem i Rafonixem. Walka zakończyła się już po kilkudziesięciu sekundach koszmarnym złamaniem nogi po stronie Daniela Zwierzyńskiego.

LVBET KOD PROMOCYJNY NA FAME MMA 3 typy 

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod Promocyjny to:JOHNNYVIP
Bonus rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon:Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy AKO:Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej:Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata:10 PLN

 

Sprawdź swoją wiedzę dołączając do konkursu 1×2 w której PULA NAGRÓD WYNOSI €150!

 Konkurs 1x2

Gdzie odbędzie się gala Fame MMA?

Wszystko zaczęło się w hali sportowej w Koszalinie. Na trybunach pozostało wiele wolnych miejsc, ale widowisko się udało i przyciągnęło rzeszę fanów przed monitory komputerów. Druga gala, organizowana w Poznaniu, nie zawiodła również pod względem frekwencji na hali. Wyprzedano zdecydowaną większość dostępnych wejściówek. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że w ciągu trzech kolejnych edycji, walki youtuberów zadebiutują na prawdziwych salonach.
Trzecia gala Fame MMA odbędzie się już 30 marca na Atlas Arenie w Łodzi. To chyba najlepszy wyznacznik sukcesu odniesionego przez pomysłodawców wydarzenia. Wystarczy wspomnieć, że w tym samym miejscu, tydzień wcześniej, odbędzie się kolejna odsłona KSW. Czy właściciele największej, polskiej federacji MMA mają podstawy do obaw o poziom swojej popularności? Biorąc pod uwagę imponujący sukces odniesiony przez Fame MMA, nic co związane z tym wydarzeniem nie może już specjalnie dziwić. Także zaskakujące nazwiska w karcie walk.
24 lutego odbyła się I konferencja gali FAME MMA, którą obserwowaliśmy na żywo na youtubowym kanale Lorda Kruszwila. Miesiąc później zorganizowana zostanie druga konferencja. W przeddzień gali, 29 lutego, odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

Fame MMA 3 obstawianie – karta walk

Gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że Fame MMA 3 odbędzie się w Atlas Arenie, nikt nie miał wątpliwości, że w karcie walk nie zabraknie ogromnych niespodzianek. Trzeba przyznać, że organizatorzy po raz kolejny nie zawiedli i przekonali zawodników, którzy zagwarantują gali wysoką frekwencją zarówno na hali, jak również przed monitorami komputerów. Tak prezentuje się oficjalna karta walk na Fame MMA 3:
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Łukasz „Boy Flash” Langowski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik
Krystian „Krycha” Wilczak – Bartek „Ruby” Brzeziński
Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roślik
Walka wieczoru: Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel „DeeJayPallaside”

Zakłady bukmacherskie Fame MMA 3 – LVbet

Legalny bukmacher LVbet od pierwszej edycji jest oficjalnym sponsorem wydarzenia Fame MMA. W związku z tym posiada na wyłączność ofertę zakładów bukmacherskich. Na ten moment serwis nie udostępnił jeszcze zakładów na Fame MMA 3. Z całą pewnością oferta pojawi się jednak na stronie bukmachera z dużym wyprzedzeniem.

 

LVbet kod promocyjny na galę Fame MMA 3

Fame mma 3 i bukmacher LVBET
Fame mma 3 i bukmacher LVBET

W związku z kolejną odsłoną gali Fame MMA, klienci LVbet mogą oczekiwać specjalnych promocji związanych z tym wydarzeniem. Czym zaskoczy nas bukmacher? Tego również dowiemy się już niedługo. Na ten moment prezentujemy LVbet kod promocyjny, który zainteresuje klientów chcących obstawiać walki Fame MMA 3, a nie posiadających jeszcze konta w serwisie. Rejestrując się z kodem promocyjnym możesz odebrać bonus powitalny do 1500 PLN (1000 PLN przy pierwszym depozycie oraz 500 PLN) przy drugim. Na dobry początek otrzymujesz również bonus bez depozytu 20 PLN.

Jak oglądać Fame MMA 3?

Choć nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na temat trzeciej odsłony gali, to możemy zakładać, że transmisje z wydarzenia ponownie będzie można oglądać przez internetowy stream w systemie Pay Par View. Tak było w przypadku dwóch poprzednich gal Fame MMA. Wykupienie dostępu nie jest drogie, czego dowodem jest ogromna liczba widzów decydujących się na zakup transmisji.

Warto także wspomnieć, że w trakcie Fame MMA 3 między walkami możemy spodziewać się występów artystycznych. W poprzedniej odsłonie wydarzenia wystąpili Bandura i Hellfield, a także Young Multi. Czy galę ponownie skomentują MistrzGry i Różal? Mamy nadzieję, że tak, ponieważ trzeba przyznać, że duet w bardzo ciekawy sposób komentował przebieg walki na długiej odsłonie Fame MMA. A może za mikrofonem pojawi się ktoś nowy? W roli konferansjerów zapowiadających walkę w oktagonie być może ponownie wystąpią Pan Pawłowski oraz Chwytak.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 3?

Kolejnym interesującym tematem jest miejsce, w którym rozegra się trzecia odsłona gali. Pierwsza gala odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Druga gala z dnia 13 października 2018 roku miała miejsce w Poznaniu. Najprawdopodobniej, organizatorzy Fame MMA będą chcieli zwiększyć zasięg swojego wydarzenia i trzecią odsłonę gali zobaczymy w nowym miejscu. Za każdym razem na trybunach zasiadał komplet publiczności. Organizatorzy mogą się zatem pokusić o wynajęcie hali z większą liczbą miejsc.

Fani Fame MMA czekają z niecierpliwością

Freak fighty zawsze cieszyły się dużą popularnością w Polsce. Ale czy ktoś przypuszczał, że gala złożona wyłącznie z takich walk, w których prezentują się youtuberzy i celebryci odniesie aż taki sukces? Jeśli potwierdzają się Fame MMA 3 typy co do miejsca, którym ma być Atlas Arena, będzie to prawdziwa sensacja! Nawet najbardziej uznana gala KSW musiała dłużej czekać na wkroczenie do poważnych hal widowiskowych. Fame MMA zakłady jak zwykle przyciągną setki, a nawet tysiące graczy, którzy będą chcieli obstawić walki swoich internetowych ulubieńców.

Gdzie obstawiać Fame MMA 3?

Tutaj możemy nieco bardziej bazować na faktach, a nie samych pogłoskach. Fame MMA 3 zakłady bukmacherskie najprawdopodobniej będą dostępne na wyłączność u bukmachera LVbet. Firma jest bowiem jednym ze sponsorów wydarzenia. Zakłady na poprzednie odsłony wydarzenia były dostępne tylko u tego bukmachera. Mimo, że karta walk wciąż jest nieznana, fani już teraz tworzą własne Fame MMA 3 typy bazując na pogłoskach zdradzanych przez youtuberów. Jeśli gala ma się odbyć 30 marca, już niedługo odsłonięte zostaną wszystkie karty związane z trzecią odsłoną wydarzenia.

Jak oglądać Fame MMA 3?

Poprzednie dwie edycje Fame MMA 3 były dostępne dla widzów na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Należało jednak wykupić dostęp. Transmisja PPV nie była jednak specjalnie droga. Wiele wskazuje na to, że gala Fame MMA 3 również będzie dostępna w tej formie. Śledząc relację za pośrednictwem Fame MMA TV będzie można obserwować lożę szyderców w składzie: Paris Platynow oraz Xayoo. Komentatorami gali będą AdBuster oraz Trybson.

Autor: Bonusowekody.pl

Data publikacji: 21.11.2018

Data ostatniej aktualizacji: 07.03.2019