Lvbet FAME MMA 3 – Gala Freak Fight

Lvbet kursy bukamcherskie na fame mma 3! Poraz kolejny prawdopodobnie bukamcher lvbet zasponsoruje galę Freak Fight. Jakie pojawią się kursy na fame mma 3? Tego jeszcze nie wiemy. Więc sprawdzenie Fame mma 3 zakładów bukamcherskich obecnie jest niemożliwe, ale odstawny kursy i zakłady bukmacherskie na fame mma na bok i sprawdźmy co wiemy.

Organizatorzy po zakończonej gali Fame MMA 2 zapowiedzieli, że czeka ich odpoczynek. Wiemy na pewno, że trzecia odsłona gali nie odbędzie się w 2018 roku. Prawdopodobnym terminem jest natomiast pierwszy kwartał przyszłego roku. Kto tym razem może pojawić się w oktagonie? Czy Fame MMA 3 pobije kolejne rekordy oglądalności? Sprawdźmy, jak zapowiada się trzecia odsłona gali freak fightów, która w krótkim czasie podbiła serca kibiców.

Na czym polega Fame MMA?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o gali Fame MMA, to prawdopodobnie nie spędzasz dużo czasu na surfowaniu po sieci. Wydarzenie zyskało zainteresowanie osób, które na co dzień zupełnie nie interesują się sztukami walki. Co odróżnia Fama MMA od innych gal? Tutaj, w oktagonie spotykają się amatorzy, a nie profesjonalni zawodnicy. W dwóch poprzednich odsłonach wydarzenia walczyli przede wszystkim Youtuberzy i celebryci znani z Internetu. Ostatnią galę komentował profesjonalny zawodnik znany z występów w KSW – Marcin „Różal” Różalski. Głównym organizatorem gali jest Wojtek Gola, zaś oficjalnym sponsorem są zakłady bukmacherskie LVbet.

Starcie pomiędzy amatorami oczywiście nie zachwyca poziomem sportowym, ale z całą pewnością dostarcza dużych emocji i przede wszystkim – rozrywki. Dobra zabawa to główny cel, którzy przyświeca organizatorom Fame MMA 3. Nieco inaczej jest w przypadku samych zawodników, którzy bardzo często traktują sprawę bardzo poważnie. W oktagonie rozstrzygane były mniejsze lub większe konflikty z życia prywatnego. Nie zabrakło chwil grozy, jak chociażby w walce wieczoru Fame MMA 2 pomiędzy Magicalem i Rafonixem. Walka zakończyła się już po kilkudziesięciu sekundach koszmarnym złamaniem nogi po stronie Daniela Zwierzyńskiego.

Kogo zobaczymy na Fame MMA 3?

Choć organizatorzy zapowiadali dłuższy odpoczynek, to Wojtek Gola, organizator Fame MMA 3 już zajmuje się zapraszaniem kolejnych zawodników do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jedna z walk wydaje się niemalże przesądzona. Osoby oglądające program „Ex na plaży” mogą pamiętać starcie do jakiego doszło między Kasjuszem i Dawidem Ambro. Obaj otrzymali propozycje spotkania się na Fame MMA 3. Obaj wyrazili także wstępną chęć walki za pośrednictwem krótkich filmików na Youtubie. Obecnie negocjowana jest formuła tej walki, jako iż Kasjusza interesuje starcie bokserskie.

Fani bardzo chętnie zobaczyliby w oktagonie także: Lorda Kruszwila, Trybsona oraz Roberta Burneikę. Co do pierwszych dwóch panów, z całą pewnością istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się oni na Fame MMA 3. Lord Kruszwil jest jednym ze sponsorów wydarzenia. Z kolei Trybson pojawiał się w roli komentatora oraz eksperta w studiu. Obaj niejednokrotnie w swoich wypowiedziach sugerowali, że występ w roli zawodnika wchodzi w grę. Choć w przypadku Lorda Kruszwila problemem mógłby być dobór rywala. Co do Roberta Burneiki, jego występ jest mniej prawdopodobny. Choć rewanż między nim a Dawidem Ozdobą z całą pewnością przyciągnąłby duże zainteresowanie fanów.

Wojtek Gola prawdopodobnie może liczyć na „stałych bywalców”, którzy pojawili się w obu odsłonach Fame MMA. W tym gronie wyróżnimy: Adriana „Polaka” Polańskiego, Dawida „Surfera” Ozdobę, Łukasza Lupę oraz Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka. Na obu galach pojawił się także Daniel „Magical” Zwierzyński jednak jego koszmarny uraz raczej wykluczy go z Fame MMA 3. Chęć kolejnej walki zgłosił natomiast „Rafonix”, który mógłby się zmierzyć chociażby z „Polakiem”.

 

Zakłady bukmacherskie Fame MMA 3

 

Dużym zainteresowanie przy obu galach wzbudziły także zakłady bukmacherskie na walki. Są one dostępne jedynie u bukmachera LVbet, który sponsoruje gale. Fame MMA z całą pewnością jest nietypowym wydarzeniem, które trudno obstawić pod kątem analiz i wartości czysto sportowych. Jeśli jednak planujemy obejrzeć galę, obstawienie zakładów jest świetnym sposobem na zwiększenie emocji w trakcie oglądania tego widowiska. Jakie są kursy bukmacherskie na fame mma 3? Jeszcze nie wiadomo, informacje u bukmachera i nasze typy na fame mma 3 pojawią się na stronie kiedy zostaną zatwierdzone wszystkie walki.

LVbet sponsor Fame MMA 3 zakłady bukmacherskie dba o atrakcyjne kursy oraz ciekawe promocje, które pozwalają zgarnąć większe wygrane. Należy także pamiętać, że nowi gracze mogą wykorzystać kod promocyjny LVbet w celu zdobycia specjalnego bonusu powitalnego, o którym powiemy więcej w dalszej części tekstu. Według potwierdzonych źródeł, bukmacher będzie sponsorował także trzecią odsłonę gali i zakłady na to wydarzenie ponownie będą dostępne wyłącznie w serwisie LVbet.

LVbet kod promocyjny na galę Fame MMA 3

Fame mma 3 i bukmacher LVBET
Fame mma 3 i bukmacher LVBET

LVbet i Fame MMA 3 zakłady? Warto także zaprezentować ofertą promocyjną, którą proponuje LVbet sponsor Fame MMA 3. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie, kolejna odsłona gali będzie świetną okazją na zarejestrowanie konta. W tym celu możesz wykorzystać kod promocyjny LVbet, który zagwarantuje Ci bonus bez depozytu o wartości 80 PLN, a także dwa bonusy do pierwszych wpłat o łącznej wartości 1500 PLN. W ten sposób możesz zbudować bardzo duży kapitał, z którego część przeznaczysz na obstawienie walk Fame MMA 3. Warto wspomnieć, że we wcześniejszych edycjach gali zwykle wygrywali faworyci obstawiani przez większość widzów. LVbet kod promocyjny na aktualną ofertę powitalną znajdziesz na stronie.

LVBET KOD PROMOCYJNY

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod Promocyjny to:JOHNNYVIP
Bonus rejestrację30 PLN bez depozytu na start
Bonus okazyjny:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnym wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny kupon:Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy AKO:Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej:Pula nagród 20 000 PLN
Dodatek LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata:10 PLN

 

Jak oglądać Fame MMA 3?

Choć nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na temat trzeciej odsłony gali, to możemy zakładać, że transmisje z wydarzenia ponownie będzie można oglądać przez internetowy stream w systemie Pay Par View. Tak było w przypadku dwóch poprzednich gal Fame MMA. Wykupienie dostępu nie jest drogie, czego dowodem jest ogromna liczba widzów decydujących się na zakup transmisji.

Warto także wspomnieć, że w trakcie Fame MMA 3 między walkami możemy spodziewać się występów artystycznych. W poprzedniej odsłonie wydarzenia wystąpili Bandura i Hellfield, a także Young Multi. Czy galę ponownie skomentują MistrzGry i Różal? Mamy nadzieję, że tak, ponieważ trzeba przyznać, że duet w bardzo ciekawy sposób komentował przebieg walki na długiej odsłonie Fame MMA. A może za mikrofonem pojawi się ktoś nowy? W roli konferansjerów zapowiadających walkę w oktagonie być może ponownie wystąpią Pan Pawłowski oraz Chwytak.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 3?

Kolejnym interesującym tematem jest miejsce, w którym rozegra się trzecia odsłona gali. Pierwsza gala odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Druga gala z dnia 13 października 2018 roku miała miejsce w Poznaniu. Najprawdopodobniej, organizatorzy Fame MMA będą chcieli zwiększyć zasięg swojego wydarzenia i trzecią odsłonę gali zobaczymy w nowym miejscu. Za każdym razem na trybunach zasiadał komplet publiczności. Organizatorzy mogą się zatem pokusić o wynajęcie hali z większą liczbą miejsc.

Fame MMA 3 w 2019 roku

Choć na ten moment bazujemy wyłącznie na pogłoskach i pierwszych zapowiedziach organizatorów, z całą pewnością możemy stwierdzić, że gala Fame MMA 3 odbędzie się w 2019 roku. Wiemy również, że sponsorem wydarzenia po raz kolejny będzie LVbet. Jeżeli progres w organizacji gali zostanie utrzymany, to trzecia edycja Fame MMA pozytywnie zaskoczy jeszcze lepszą kartą walk oraz większą liczbą gwiazd uświetniających to wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy zatem, aż organizatorzy udzielą więcej informacji na temat kolejnej gali.

 

Autor: Bonusowekody.pl

Data publikacji: 21.11.2018

Data ostatniej aktualizacji: 21.11.2018