Kody Bonusowe na Zakłady Online 2019

sportowy bonus

Zakłady Online w Internecie? Chciałbyś poznać najlepsze kody bonusowe na zakłady sportowe do legalnych bukmacherów w internecie?  Sam zapoznaj się z ofertą szczęśliwej siódemki!

Bukmacherami posiadający licencje w Polsce to :

  • Totolotek
  • Etoto
  • Milenium
  • Fortuna
  • STS 
  • LVbet
  • ForBet

Promocje legalnych bukmacherów

Każdy z wymienionych wyżej bukmacherów dysponuje indywidualną ofertą bonusową. Warto się jej przyjrzeć jeżeli mamy zamiar zdeponować pieniądze u danego bukmachera, gdyż możemy zawsze liczyć na powiększenie naszego wirtualnego portfela o dodatkowe środki na obstawianie. Na co należy jeszcze zwrócić uwagę? Każdy bukmacher zastrzega sobie prawo do postawienia warunków w przypadku bonusu, a raczej warunków jego otrzymania, dlatego warto się zapoznać z regulaminem by uniknąć jego straty.

Promocje bukmacherów na zakłady:

Bukamacher Strona Bonus Licencja Polska:
Etoto https://www.etoto.pl Pierwszy zakład bez ryzyka Tak
Milenium https://www.milenium.pl/ Bonus 100% do 760 PLN bez ryzyka + zakład bez ryzyka 10PLN Tak
Fortuna https://www.efortuna.pl/ Zakład bez ryzyka do 100zł Tak
STS https://www.sts.pl/ Bonus do 500PLN na start Tak
LVbet https://lvbet.pl/ Bonus 100% do 1000 zł Tak
Forbet https://www.iforbet.pl 100% do 600zł Tak
Totolotek https://www.totolotek.pl/ 500zł bonus powitalny + 20zł freebet Tak


ODBIERZ BONUS DO TOTOLOTKA!

Każdy z bonusów należy odpowiednio sprawdzić, i się upewnić czy aby na pewno oferta jest aktualna.  Podczas trwania Igrzysk Olimpijskich, bonusy mogą ulegnąć powiększeniu! Wyjątkowy bonus wstępuje w Forbecie – jest to bonus Olimpijski na start aż do 1200 PLN! Z jego pomocą obstawienie wydarzeń takich jak mistrzostwa świata nie będzie straszne.

Jak postawić pierwszy zakład?

Chciałbyś wiedzieć jak postawić swój pierwszy zakład? Jest to banalnie proste! Większość bukmacherów znajdziemy również na YouTube, gdzie możemy w szybki sposób odszukać informacje jak ostawić pierwszy zakład i rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem.

Porównanie kursów u bukmacherów

Każdy bukmacher oferuje różne kursy na wydarzenia, jedne bardziej drugie mniej korzystne dla obstawiającego. Większość początkujących zadaje sobie pytanie gdzie najlepiej się zarejestrować. Porównajmy kursy u bukmacherów STS i Totolotka.

Na spotkanie Korona Kielce vs Arka Gdynia na stronie totolotek.pl znajdziemy kursy:

Wydarzenie – Totolotek 1 X 2
Korona Kielce vs Arka Gdynia
– 28.03.2018
2,00 3.30 3,70

W przypadku Totolotka znajdziemy kursy 2 na wygraną Korony Kielce 3.3 na remis jak i 3.7 na  wygraną gości czyli Arki Gdynia.

Wydarzenie – STS 1 X 2
Korona Kielce vs Arka Gdynia
– 28.03.2018
2,00 3.30 3,65

Tu raczej widzimy że nie ma zbytniej różnicy pomiędzy dwoma legalnie działającemu bukmacherami na terenie polski. Należy pamiętać że od każdej wygranej naliczany jest podatek. W przypadku posiadania kont u wielu bukmacherów, możemy wybrać najkorzystniejsze dla nas kursy na zakłady pozwolić sobie na większą wygraną jeżeli różnica jest duża w oferowanych kursach jak i kwota postawionego zakładu jest dość duża.

Opublikowane: BonusoweKody.pl

Data publikacji: 13.02.2019