Kody Bonusowe na Zakłady Online 2019

sportowy bonus

Zakłady Online w Internecie? Chciałbyś poznać najlepsze kody bonusowe na zakłady sportowe do legalnych bukmacherów w internecie?  Sam zapoznaj się z ofertą szczęśliwej siódemki!

Bukmacherami posiadający licencje w Polsce to :

  • Totolotek
  • Etoto
  • Milenium
  • Fortuna
  • STS 
  • LVbet
  • ForBet

Promocje legalnych bukmacherów

Każdy z wymienionych wyżej bukmacherów dysponuje indywidualną ofertą bonusową. Warto się jej przyjrzeć jeżeli mamy zamiar zdeponować pieniądze u danego bukmachera, gdyż możemy zawsze liczyć na powiększenie naszego wirtualnego portfela o dodatkowe środki na obstawianie. Na co należy jeszcze zwrócić uwagę? Każdy bukmacher zastrzega sobie prawo do postawienia warunków w przypadku bonusu, a raczej warunków jego otrzymania, dlatego warto się zapoznać z regulaminem by uniknąć jego straty.

Promocje bukmacherów na zakłady:

BukamacherStronaBonusLicencja Polska:
Etotohttps://www.etoto.plPierwszy zakład bez ryzykaTak
Mileniumhttps://www.milenium.pl/Bonus 100% do 760 PLN bez ryzyka + zakład bez ryzyka 10PLNTak
Fortunahttps://www.efortuna.pl/Zakład bez ryzyka do 100złTak
STShttps://www.sts.pl/Bonus do 500PLN na startTak
LVbethttps://lvbet.pl/Bonus 100% do 1000 złTak
Forbethttps://www.iforbet.pl100% do 600złTak
Totolotekhttps://www.totolotek.pl/500zł bonus powitalny + 20zł freebetTak


ODBIERZ BONUS DO TOTOLOTKA!

Każdy z bonusów należy odpowiednio sprawdzić, i się upewnić czy aby na pewno oferta jest aktualna.  Podczas trwania Igrzysk Olimpijskich, bonusy mogą ulegnąć powiększeniu! Wyjątkowy bonus wstępuje w Forbecie – jest to bonus Olimpijski na start aż do 1200 PLN! Z jego pomocą obstawienie wydarzeń takich jak mistrzostwa świata nie będzie straszne.

Jak postawić pierwszy zakład?

Chciałbyś wiedzieć jak postawić swój pierwszy zakład? Jest to banalnie proste! Większość bukmacherów znajdziemy również na YouTube, gdzie możemy w szybki sposób odszukać informacje jak ostawić pierwszy zakład i rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem.

Porównanie kursów u bukmacherów

Każdy bukmacher oferuje różne kursy na wydarzenia, jedne bardziej drugie mniej korzystne dla obstawiającego. Większość początkujących zadaje sobie pytanie gdzie najlepiej się zarejestrować. Porównajmy kursy u bukmacherów STS i Totolotka.

Na spotkanie Korona Kielce vs Arka Gdynia na stronie totolotek.pl znajdziemy kursy:

Wydarzenie – Totolotek1X2
Korona Kielce vs Arka Gdynia
– 28.03.2018
2,003.303,70

W przypadku Totolotka znajdziemy kursy 2 na wygraną Korony Kielce 3.3 na remis jak i 3.7 na  wygraną gości czyli Arki Gdynia.

Wydarzenie – STS1X2
Korona Kielce vs Arka Gdynia
– 28.03.2018
2,003.303,65

Tu raczej widzimy że nie ma zbytniej różnicy pomiędzy dwoma legalnie działającemu bukmacherami na terenie polski. Należy pamiętać że od każdej wygranej naliczany jest podatek. W przypadku posiadania kont u wielu bukmacherów, możemy wybrać najkorzystniejsze dla nas kursy na zakłady pozwolić sobie na większą wygraną jeżeli różnica jest duża w oferowanych kursach jak i kwota postawionego zakładu jest dość duża.

Opublikowane: BonusoweKody.pl

Data publikacji: 13.02.2019