Jak wygląda rejestracja w lvbet?

Lvbet uchodzi obecnie za bukmachera oferującego najlepsze bonusy powitalne dla nowych użytkowników. I rzeczywiście, klienci po dokonaniu rejestracji w lvbet i pierwszej wpłaty mogą zyskać premię w wysokości nawet 1500 PLN – wystarczy się zarejestrować i wpłacić środki. To obecnie najwyższy bonus na polskim rynku bukmacherskim. To oczywiście sprawia, ze każdego dnia nowo rejestrujący się gracze zasilają szeregi użytkowników serwisu. Jak zarejestrować się w LVbet? Przedstawiamy instrukcję szczegółową rejestracji krok po kroku z kodem promocyjnym JOHNNYVIP.

Krok 1: Znajdź link aktywacyjny albo kod promocyjny

Zacznijmy od tego, że przy rejestracji warto skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego JOHNNYVIP. W ten sposób otrzymasz atrakcyjniejszą ofertą promocji. Obok kodu promocyjnego dostępny jest również link aktywacyjny, którego możesz użyć, aby móc później aktywować posiadany kod promocji. Kliknij w odnośnik, który przeniesie Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Oczywiście możesz pominąć ten krok, wejść na stronę LVbet i kliknąć w przycisk „Zarejestruj się”.

Krok 2: Wpisz podstawowe dane

rejestracja w lvbet
Rejestracja w Lvbet – Pierwszy Krok

Rejestracja w lvbet – Na początku rejestracji LVbet poprosi Cię o podanie podstawowych informacji takich jak: Imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL. W ten sposób bukmacher dokonuje selekcji automatycznie odrzuca próby zarejestrowania się przez graczy niepełnoletnich lub pochodzących z krajów, w którym serwis LVbet jest niedostępny dla klientów.

Rejestruję się

Krok 3: Rejestracja w Lvbet – Szybka lub pełna rejestracja

Rejestracja z Kodem JOHNNYVIP
Rejestracja z Kodem JOHNNYVIP

Czas na wypełnienie formularza z bardziej szczegółowymi informacjami. Być może jednak już za chwilę rozpoczyna się wydarzenie sportowe, które chcesz obstawić w LVbet. W związku z tym, zależy Ci na czasie i na szybkim dokończeniu procesu rejestracji. Możesz zatem wybrać opcję szybkiej rejestracji, która trwa mniej niż minutę. W formularzu wystarczy podać jedynie podstawowe dane, takie jak: adres, data urodzenia, numer telefonu oraz aktualny adres email. Znajdziesz również miejsce na kod promocyjny. Po zatwierdzeniu regulaminu potwierdzasz podane informacje i zostajesz automatycznie zalogowany na świeżo stworzone konto – rejestracja w lvbet gotowa.

Jeśli masz kilka minut, warto jednak od razu wybrać proces pełnej rejestracji. To duża wygoda, która sprawi, że później nie będziesz musiał zajmować się dodatkowymi formalnościami. W tym procesie, prócz wyżej wymienionych danych należy podać także bardziej szczegółowe informacje jak np. konto bankowe lub numer karty płatniczej. W ten sposób będziesz mógł korzystać z szybkich wpłat i wypłat w serwisie. Po wpisaniu kwoty system automatycznie zapoczątkuje właściwy sposób transakcji. Pełna rejestracja nie potrwa dłużej niż 5-10 minut. Osoby, które wybrały szybszą opcję, powyższe dane będą musieli uzupełnić przed pierwszą wypłatą środków z konta.

Krok 4: Zweryfikuj swoje konto

Jeśli wybrałeś sposób pełnej rejestracji, zostaniesz również poproszony o zweryfikowanie prawdziwości podanych informacji. W tym celu należy przesłać skan swojego dokumentu tożsamości. Zwykle, konto zostaje zweryfikowane w przeciągu 10-15 minut. Użytkownicy, którzy wybrali szybką opcję rejestracji będą musieli zweryfikować konto przed dokonaniem wypłaty z konta. Tak czy inaczej, na tym etapie kończą się formalności związane z samą rejestracją. Jesteś już pełnoprawnym użytkownikiem LVbet i możesz przejść do obstawiania zakładów.

Odbierz swoje bonusy powitalne z kodem promocyjnym

Nowi klienci, którzy przy rejestracji wykorzystali kod promocyjny, mogą teraz przejść do odbioru bonusu bez depozytu. W tym celu należy przesłać e-mail na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wiadomości wpisując „Bonus bez depozytu”. LVbet proponuje dodatkowy bonus użytkownikom, którzy posiadają karnet na mecze jednej z drużyn sponsorowanych przez bukmachera.

Bonus mogą otrzymać kibice: Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Wisły Płock, Arki Gdynia oraz Stali Mielec. W wiadomości na adres promocyjny bukmachera należy w tej sytuacji załączyć skan posiadanego karnetu meczowego. Pierwszy bonus bez depozytu dla wszystkich klientów wynosi 20 PLN. Kibice mogą liczyć na dodatkowe 50 PLN.

Rejestruję się

Aby móc skorzystać z premii powitalnej w wysokości 1500 PLN, musisz dokonać pierwszej wpłaty na swoje bukmacherskie konto. W tym celu możesz skorzystać z następujących metod płatności: Karta Płatnicza Visa / Mastercard, Przelewy24, Dotpay, Tpay, BLIK oraz karta przedpłacona Paysafecard. Możesz oczywiście skorzystać również z tradycyjnego przelewu bankowego, ale wtedy środki na Twoim koncie pojawią się najczęściej w następnym dniu roboczym. Po dokonaniu wpłaty przejdź do zakładki „Bonusy” i aktywuj promocję powitalną.

Dlaczego warto zarejestrować się w LVBet?

LVbet to legalny polski bukmacher, który działa na rynku od 2016 roku. W tym czasie zbudował silną pozycję i stał się jednym z najchętniej wybieranych operatorów w Polsce. Klienci serwisu mogą obstawiać wydarzenia sportowe spośród kilkudziesięciu dyscyplin, sporty wirtualne, wydarzenia e-sportowe, a także wydarzenia specjalne z dziedziny rozrywki, kultury, polityki czy finansów. Kupony na wiele wydarzeń można wnosić w trakcie ich trwania za sprawą funkcji zakłady live.

Jednym z powodów, dla którego warto wybrać LVbet jest atrakcyjny bonus promocyjny z kodem! Nawet 70 PLN bez depozytu oraz 1500 PLN na start. Aktualnie nie spotkamy wyższego bonusu bukmacherskiego na rynku. Dla przykładu: STS proponuje 25 PLN freebetu oraz 1000 PLN do pierwszej wpłaty. Słabiej wypada również Etoto (bonus do 1000 PLN i brak bonusu bez depozytu) czy Milenium (zakład bez ryzyka 10 PLN i bonus depozytowy 760 PLN). Nie ulega zatem wątpliwości, ze LVbet proponuje obecnie najwyższą premię powitalną dla nowych użytkowników.

 

Warto się zarejestrować ?

Z usług LVbet warto skorzystać także za sprawą licznych promocji oraz programu lojalnościowego, w którym możesz wymieniać punkty zebrane za obstawianie zakładów na cenne nagrody. Nie brakuje zatem wielu okazji do tego by poprawić swój budżet na zakłady. Podsumowując wszystkie zalety otrzymujemy odpowiedź, dlaczego tak wielu klientów chce zarejestrować konto w LVbet.

Lvbet Kod Promocji 2019

Warunki Bonusu Lvbet Kod promocyjny –  Bonus
LVBET Kod Promocyjny Luty to: JOHNNYVIP
rejestracja w lvbet: Ekskluzywne 20 PLN bez depozytu na start
⚽️Bonus okazyjny: Bonus ekskluzywny do 1500 PLN
🎁 Darmowy zakład bonusowy: Bonus na start 50 PLN w wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny bonus kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy bonusowy AKO: Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród 20 000 PLN
🇵🇱Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Bonus przy depozycie poniżej 50 PLN Bonus 10%
Promocja dla kibiców wybranych drużyn Darmowe 50 PLN na grę
📱Legalny Polski Bukmacher Tak
Min. wpłata: 10 PLN