Free Fight Federation – Zakłady Bukmacherskie na galę MMA

Free Fight Federation - zaklady
Już 8 czerwca będziemy świadkami debiutanckiej gali Free Fight Federation, w której mierzyć będą się osoby znane z przestrzeni internetowej oraz telewizji. Nowy projekt Polsatu jest odpowiedzą na ogromną popularność Fame MMA czyli gali dla internetowych celebrytów. Jeśli chodzi o poziom sportowy, oczekiwania względem FFF MMA nie mogą być zbyt duże. Natomiast w kwestii emocji możemy być pewni, że w Zielonej Górze będzie się działo! Obstaw to wydarzenie

Kilka słów o Free Fight Federation

Gala Free Fight Federation jest organizowana przez Telewizję Polsat. Twórcy wykorzystali wielkie doświadczenie właścicieli największej federacji MMA w Polsce, czyli KSW. Na arenie zmagań mierzyć się będą celebryci znani przede wszystkim z telewizji oraz Internetu. Biorąc pod uwagę znikomy poziom sportowy, firmy bukmacherskie mają przed sobą trudne wyzwanie. Kursy na Free Fight Federation w wielu walkach będą wyśrodkowane, ponieważ ciężko wskazać faworyta w parze dwóch zawodników bez żadnego doświadczenia. Na Free Fight Federation wystąpią również osoby, które dysponują już pewnym bagażem doświadczeń w sztukach walki. Zawodnicy będą walczyć w trzech rundach po trzy minuty.

Kto będzie walczył na Free Fight Federation?

Organizatorzy wciąż dopinają kartę walk. W sumie 8 czerwca widzowie zobaczą dziewięć walk. Tymczasem, znamy jedynie obsadę trzech par. To zaskakujące biorąc pod uwagę jak mało czasu pozostało do gali. Z tego względu nie pojawiły się jeszcze zakłady bukmacherskie na Free Fight Federation. Bukmacherzy zapewne czekają na publikację pełnej karty walk. Sami gracze mają już jednak swoje typy na ogłoszone walki. 8 czerwca w oktagonie na pewno wystąpią: Paweł „Trybson” Trybała – Marcin „El Testosteron” Najman Krystian Pudzianowski – Radosław Słodkiewicz Greg Collins – Rafał „Tito” Kryła Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki – TBA Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście walka wieczoru między Paweł Trybałą a Marcinem Najmanem. Panowie od wielu lat mają ze sobą na pieńku i obaj nie wstrzymują się od mocnych wypowiedzi pod adresem rywala. Ich walkę planowano już w roku 2016, ale ostatecznie dopiero na Free Fight Federation panowie będą mogli skonfrontować się w oktagonie. Zakłady bukmacherskie na Greg Collins vs Rafał „Tito” Kryla Jest to walka bardzo trudna do wytypowania na chwilę obecną. Greg Collins jest znany z programu „Odjazdowe bryki braci Collins”, w którym wraz z bratem Rafałem tuningują seryjne auta znanych gwiazd. To inspirująca historia Polaków, którzy od zera rozkręcili w Londynie tak znany biznes. Rafał „Tito” Kryla wystąpił natomiast w pierwszej edycji programu You Can Dance. Zajął w nim szóste miejsce. Obaj zawodnicy nie mają doświadczenia i posiadają zbliżone warunki fizyczne. Dlatego ciężko wskazać typy bukmacherskie na tą walkę. Większość graczy na chwilę obecną typuje jednak zwycięstwo Grega Collinsa. Obstaw to wydarzenie

Zakłady na Krystian Pudzianowski vs Radosław Słodkiewicz

Krystian Pudzianowski debiutuje w oktagonie, ale ma spore doświadczenie ze sportami walki. W końcu niejednokrotnie towarzyszył swojemu bratu, Mariuszowi zagrzewając go do walki utworem „Dawaj na Ring”. Radosław Słodkiewicz jest natomiast utytułowanym kulturystą. Tutaj zakłady bukmacherskie powinny faworyzować Pudzianowskiego, który zna klimat gal MMA i może sporo nauczyć się od starszego brata. W przypadku Słodkiewicza, jego głównym przeciwnikiem mogą się okazać… własne mięśnie. Zapotrzebowanie tlenowe przy takiej muskulaturze jest ogromne i ciężko wytrzymać choćby trzy minuty. Słodkiewicz będzie musiał szukać nokautu.
https://www.youtube.com/watch?v=aAMcww3FAY0&ab_channel=SportyWalkiMMA%2CKickboxing%2CGrappling

Paweł Trybała – Marcin Najman zakłady bukmacherskie

Największe zainteresowanie fanów wzbudza oczywiście walka wieczoru. Trybson z Warsaw Shore i El Testosteron, który stał się symbolem freak fightów MMA. Pamiętajmy jednak, że Najman osiągał sukcesy w Kick-Boxingu. W mieszanych sztukach walki to Trybson dysponuje większym doświadczeniem. Ma na koncie siedem walk, z czego cztery wygrał. Najman stoczył cztery pojedynki i przegrał aż trzy z nich. Jego rywalami byli Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta oraz Robert Burneika. Najman stwierdził na konferencji prasowej, że nie traktuje tej walki na poziomie sportowym. Dla niego jest to wyjaśnienie prywatnego konfliktu z Tryburą. Jednocześnie skarżył się na swoje zdrowie twierdząc, że nie jest w optymalnej formie. To sprawia, że kursy bukmacherskie są dosyć proste do przewidzenia. Zdecydowanym faworytem tej walki jest oczywiście Trybson. Robert Burneika na Free Fight Federation Hardkorowy Koksu ma na swoim koncie trzy walki w MMA. Wygrywał z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą. Na gali KSW przegrał natomiast z Popkiem. Sympatyczny Litwin pojawi się także na Free Fight Federation, ale tym razem w zupełnie nowej roli. Koksu będzie bowiem komentował zmagania! Już nie możemy się doczekać jego komentarza przy walce wieczoru. Pierwsza gala FFF MMA już 8 czerwca w Zielonej Górze. Niebawem pojawią się także zakłady bukmacherskie na to wydarzenie. Na pewno nie zabraknie chętnych do obstawienia swoich typów.