Etoto Kod Bonusowy 2020

ETOTO ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

strona bukmachera etoto

Etoto Kod Bonusowy 2020

Rodzaj promocji powitalnej w etoto Wartość bonusu dodatkowego (specjalnego)
Bonus bez depozytu 10 zł 40 zł łącznie
Bonus 100% od depozytu do 100 zł do 1000 zł
Bonus od kolejnej wpłaty Sprawdź regulamin online
Dodatkowe informacje Brak informacji
Etoto Legalny Polski Bukmacher
Kod Promocyjny VIP do ETOTo Użyj naszego linku bądź sprawdź bonus w sts.pl

Etoto Bonus bonusowy ! Dla nowych graczy bukmacher Etoto przygotował bonus powitalny i na zakłady sportowe o nazwie KASOZWROT: ZAKŁAD BEZ RYZYKA. Już wyjaśniam na czym polega wspomniana promocja. Otóż, aby skorzystać z oferty, rzecz jasna należy otworzyć konto u bukmachera. Następnie dokonać wpłaty na swoje konto gracza i obstawić zakład z co najmniej trzema możliwymi wynikami. Za przykład może posłużyć mecz St. Etienne PSG. Postaw w zakładach 1×2 typ na zwycięstwo gospodarzy 1:0 – przy stawce 100 złotych masz szasę na wygranie aż 2112 złotych! Jeżeli twój kupon okaże się „trafiony”, bukmacher wypłaci Ci Twoją wygraną. W przypadku przegranej, otrzymamy zwrot stawki za pierwszy zakład o maksymalnej wartości 100% do 100 złotych. W celu zwrotu przegranej stawki należy wysłać wiadomości email na adres pomoc@etoto.pl, w tytule wiadomości wpisując „KASOZWROT 50zł”, bądź też skontaktować się z etoto za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie bukmachera. Co ważne, oferta obejmuje nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również zakłady na żywo z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne, z wyłączeniem zakładów systemowych. Zwrot stawki za przegrany zakład, po spełnieniu powyższych warunków zostanie zaksięgowany na naszym koncie gracza maksymalnie do 24 godzin. Wiec całkiem nieźle jak na kod bonusowy do etoto.

Jaki jest kod promocyjny Etoto i jak otrzymać bonus

1 – Kliknąć w link —-> Zarejestruj się !

2 – Wpisać w Polu ,,Kod Bonusowy” Kod JOHNNYBET

3 – Ukończyć formularz rejestracyjny !

Bonus do 1025 PLN

Ważne – Nalezy zarejestrowąć się przez link i wpisać kod promocyjny w przypadku rejestracji nie używająć linku nie otrzymamy bonusu! 

 Bonus Powitalny Etoto

WARUNKI BONUSUSZCZEGÓŁY
Etoto Bonus Powitalny:Użyj naszego linku by otrzymać bonus na start
Oferta VIP na kwiecień:Dostępna
Zakłady:Bonus do 1025 PLN

Bonus powitalny Etoto

statystyki etoto

Oprócz wspomnianego „KASOZWROTU” i etoto kodu bonusowego, na stronie bukmachera napotkamy na promocję o nazwie „TYSIAK CO TYDZIEŃ”. Aby wziąć udział w akcji, w której co tydzień do wygrania są nagrody o łącznej puli 1.000 złotych, należy typować zakłady z minimum jednym meczem piłki nożnej na kuponie. Na najaktywniejszych typerów czekają bonusy od depozytu i freebety o wartości nawet 200zł! Jak to działa? Za każdy postawiony zakład bukmacher nalicza punkty do klasyfikacji tygodnia.

Dwudziestu graczy, którzy od piątku do czwartku zagrali za minimum 100 zł i zebrali najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody. Punkty naliczane są w następujący sposób – gracz otrzyma tyle punktów do klasyfikacji, ile wynosi jego potencjalna wygrana na kuponie. Jak widać zasady promocji są bardzo proste i klarowne.

LIGA VIP – Bukmacher postanowił w wyjątkowy sposób zadbać o najbardziej „wartościowych graczy” tworząc Ligę VIP. Tutaj klubowicze mogą liczyć między innymi na oferty specjalne, takie jak typowanie bez lub z wyższymi limitami na kuponie. Aby ubiegać się o członkostwo w Vip-owskiej lidze, należy wysłać wiadomość na adres e-mail ligaVIP@etoto.pl.

Etoto – Legalny Polski Bukmacher

Skoro napisaliśmy już wszystko na temat oferty bonusowej, czas przybliżyć użytkownikom kolejną bardzo istotną kwestię, jaką jest legalność bukmachera. Otóż etoto to w 100% legalnie działający bukmacher w naszym kraju. Marka działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Co więcej ambasadorami etoto zostali panowie: Roman Kołtoń, Mateusz Borek, oraz Tomasz Hajto, a więc osoby bardzo rozpoznawalne w polskim środowisku piłkarskim. Ponadto bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskie Piast Gliwice, na co dzień występującego w Lotto Ekstraklasie. Powyższe informacje dodatkowo tylko świadczą o tym jak wiarygodnym bukmacherem jest e-toto.

Etoto Zakłady Bukmacherskie

etoto zakłady bukmacherskie

Trzeba przyznać szczerze że etoto oferuje na prawdę solidną ofertę na zakłady sportowe, jednak w naszym odczuciu wciąż ustępuje ona markom pokroju Totolotku, LVBet, czy Fortunie. Oczywiście znajdziemy tu cały szereg dyscyplin do typowania, od piłki nożnej, koszykówki, mma, e-sportu, aż po pływanie czy triathlon. Jednak same wartości kursów na poszczególne wydarzenie, bardzo często są niższe od tych jakie oferuje legalna polska konkurencja. Na próżno szukać tu również oferty na sport wirtualne, co powoli staje się standardem wśród najlepszych bukmacherów w naszym kraju.

Etoto zakłady na żywo

Oprócz typów na zakłady przedmeczowe, w etoto typować możemy także zakłady na żywo, co oznacza, że mamy możliwość obstawiania aktualnie trwających spotkań. Zakłady live na stronie bukmacher prezentują się bardzo schludnie i przejrzyście. Tak więc w tym aspekcie wszystko działa jak najbardziej prawidłowo.

Etoto mobile

ETOTO posiada także swoją stronę mobilną. Nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, żeby typować przez telefon lub smartfona. Aby obstawiać zakłady na urządzeniach przenośnych, wystarczy odwiedzić stronę etoto.pl. Dla graczy typujących przez telefon, etoto przygotowało wyjątkowe bonusy i konkursy z nagrodami.

Pomoc dla graczy

Oczywiście, jak przystało na solidnego bukmachera, na stronie etoto znajduje się support, dzięki któremu otrzymamy odpowiedzi na zadawane pytania. Otóż nasze wątpliwości możemy kierować bezpośrednio na adres email: pomoc@etoto.pl lub po zalogowaniu na swoje konto, należy wybrać Moje konto > Wiadomości i wyślij nam pytanie bezpośrednio ze strony. Do dyspozycji mamy również czat z konsultantami etoto, dostępny siedem dni w tygodniu od godziny 10:00 do godziny 22:00.

Oprócz tego na samym dole strony głównej znajduje się zakładka FAQ – w której szczegółowo zostały opisane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W zakładce FAQ znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące między innymi metod wpłat i wypłat, rejestracji konta, odpowiedzialnej gry, bonusów, oraz najważniejsze informacje na temat zakładów.

Podsumowanie bukmachera

Z pewnością na plus należy zaliczyć ilość sportów dostępnych do typowania na stronie bukmachera. Również same kategorie sportowe są bardzo mocno rozbudowane. Niech świadczy o tym chociażby fakt, że w zakładce piłka nożna, po jej rozwinięciu, znajdziemy ponad 70 lig do typowania! Od tych najpopularniejszych jak Premier Legue, Bundesliga, Serie A, Primera Division, Polska Ekstraklasę, aż po te mniej popularne, jak chociażby piłkarska liga na Jamajce, w Malezji czy na Łotwie.

Całkiem przyzwoicie wypada także sekcja Zakłady Live. Natomiast nieco gorzej w porównaniu z konkurencją bukmacher etoto wypada pod kątem bonusów, wysokości kursów na zakłady, oraz brakiem możliwość typowania zakładów na sporty wirtualne. Zatrzymajmy się jeszcze na sekundę przy promocjach.

Oprócz samej wartości bonusu przy wpłacie, należy wspomnieć, że marka etoto nie oferuje bonusu bez depozytu, który znajdziemy chociażby w LVBET, Fortunie, oraz Totolotku. Bonus powitalny etoto za rejestrację, jest na pewno czymś co zachęca gracza do rejestracji. Podsumowując, etoto to naprawdę solidna, żeby nie powiedzieć przyzwoita marka na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich, któremu jednak wciąż trochę brakuje do tych najbardziej topowych marek.

Oczywiście, nie oznacza to, że odradzamy rejestracje w etoto. Nic z tych rzeczy. My po prostu w tym tekście chcieliśmy wspomnieć tylko o dodatkowych alternatywach dla marki etoto.