Totolotek Kod Rejestracyjny

TOTOLOTEK KOD REJESTRACYJNY 2019

Rodzaj promocji Wartość bonusu
Bonus bez depozytu 20 zł 25 zł
Bonus 100% od depozytu do 500 zł do 1120 zł
Bonus od kolejnej wpłaty 50% do 500 zł
Zakłady bez podatku GRAM GRUBO +12% wygranej
Poleć przyjaciela 70 zł
Kod Promocyjny Sprawdź Kod do Betfan

Zarejestruj się!

Totolotek kod rejestracyjny dostępny na 2019 rok! Ale najpierw od samego początku. Czym jest totolotek ? Totolotek to serwis z zakładami online alee nie tylko ? Właśnie posiada również rozbudowaną ofertę przy rejestracji, której możesz uzyć podczas rejestracji wpisując totolotek kod rejestracyjny. Ale to potem! Totolotek w pełni zasługuje na to, aby zaliczać go do czołówki działających legalnie w Polsce bukmacherów. Firma może się pochwalić przeszło 20-letnią historią w branży. Ma zbudowaną potężną, liczącą kilkaset punktów sieć naziemnych oddziałów. W internecie ze swoją ofertą dla typerów Totolotek obecny jest od 2013 roku – wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi licencję nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

W tym tekście prezentujemy wam najważniejsze informacje dotyczące Totolotka. Pozwolą wam one bez trudu wejść w świat tego bukmachera. Dowiecie się wszystkiego o dostępnych tu bonusach i zakładach, metodach płatności, a także ofertach specjalnych. Do dzieła.

Kilka informacji o firmie już podaliśmy, ale warto je choćby skrótowo jeszcze uzupełnić. Spółka Totolotek SA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy INTRALOT, która jest obecna na 5 kontynentach i w 57 różnych krajach. Ponadto bukmacher otrzymał od ważnej organizacji branżowej The European Lotteries „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”. Przychody firmy generują wpłatę do skarbówki prawie 30 mln zł podatku rocznie, a udział Totolotka w polskim rynku szacuje się na jakieś 20%. Tych kilka informacji pokazuje, jak duża i odpowiedzialna jest ta firma. Potwierdza to także zaangażowanie bukmachera we wspieranie polskiego sportu. Przede wszystkim piłki nożnej, bo Totolotek sponsoruje cztery ekstraklasowe drużyny: Górnika Zabrze, Lechię Gdańsk, Wisłę Kraków i Jagiellonię Białystok. Jako oficjalny partner angażuje się też w rozwój tenisowego turnieju Katowice Open.

Totolotek kod rejestracyjny

Gdy będziecie zakładać konto, pamiętajcie o naszym kodzie rejestracyjny do totolotka: JOHNNYBET. Dzięki niemu skorzystacie z oferty przygotowanej przez bukmachera w porozumieniu wyłącznie z nami. To ekskluzywna oferta – nasi użytkownicy mogą otrzymać premię większą niż standardowa (maksymalnie 500 zł po depozycie plus 20 zł bez wpłaty). Wy łącznie dostaniecie nawet 545 zł za darmo jako 100% przy pierwszej wpłacie. Oprócz tego jeszcze 25 zł w formie freebetu. Warunek obrotu jest ustawiony na dość niskim, 3-krotnym poziomie.

Jest tu również sporo innych ofert. Najważniejsza to „Tniemy Podatek” – o 6% przy grze na komputerze i 12% w wersji mobilnej oczywiście oferta z kodem rejestracyjnym totolotek jest ważna. Na podobnych zasadach działa „GramGrubo”. Ta oferta jest ważna w piątki i bukmacher wiąże ją z kluczowymi meczami i turniejami/rozgrywkami futbolowymi (np. Champions League). Wszystkie te podatkowe opcje sprowadzają się do tego, że w Totolotku, po spełnieniu pewnych warunków związanych z liczbą meczów na kuponie oraz wysokością kursów, można grać bez podatku, który bierze na siebie bukmacher. To naprawdę świetne! Z innych rzeczy – jest tu także Klub Gracza (nagrody!) oraz Vip Club (ważni gracze mogą liczyć na specjalne traktowanie!). A jak polecicie znajomego, to dostaniecie nawet 70 zł do wykorzystania na zakładach. To kolejna dobra wiadomość.

Zarejestruj się!

Zakłady bukmacherskie z kodem rejestracyjnym

Totolotek to profesjonalny serwis, co oznacza, że znajdziecie tu w zasadzie wszystko to, czego możecie od bukmachera wymagać. Czyli zakłady typu prematch, a także live. Obstawianie toczy się w wielu dyscyplinach sportowych. Najwięcej zdarzeń znajdziecie na piłkę nożną, ale jest tu też mnóstwo zakładów specjalnych, a także e-sport. Warto odnotować, że Totolotek nie zamyka się tylko na najgłośniejsze wydarzenia, bo znajdziecie u tego bukmachera również całą masę typów na niższe ligi z nieraz naprawdę egzotycznych krajów (także do obstawiania live!).

Totolotek nie udostępnia możliwości zamknięcia zakładu, powinniście o tym wiedzieć. Trochę szkoda, bo niektórzy konkurenci mają to u siebie… Ale jest tu za to Quickbet (świetna sprawa, jeżeli nie macie pomysłu na własny zakład, a mniej więcej wiecie za ile chcecie zagrać i ile chcielibyście wygrać). No i taki produkt jak „Cashback 1X2” – polega to na zwrocie z zakładu przy bezbramkowym wyniku. Z ciekawych elementów Totolotka warto też wymienić „Mega Kursy” – bukmacher selekcjonuje kilka meczów i ustawia na nich atrakcyjne kursy na faworytów. Ta ostatnia funkcja jest o tyle fajna, że czasem Totolotkowi zdarzy się, takie przynajmniej można odnieść wrażenie, zaniżyć kursy bukmacherskie na pewne typy. Żaden to wielki problem, ale wiadomo, że pewniaki chciałoby się stawiać po możliwie najwyższych kursach.

Co do rodzajów zakładów. Mamy tu hazardowy elementarz: kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Każde zdarzenie jest obłożone masą różnych rodzajów zakładów. A więc nie tylko ocenimy w Totolotku, czy ktoś lub jakaś drużyna wygra/przegra/zremisuje, ale też obstawimy kursy uwzględniające handicapy, dotyczące dokładnych wyników, bramek w poszczególnych częściach meczów, wytypujemy awanse i odpadnięcia na konkretnych szczeblach rozgrywek i wiele, wiele innych. Coś więcej o zakładach? W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Toto-Liga i Toto-Gol, czyli oferty specjalne bukmachera

Piłka nożna jest bardzo ważna dla Totolotka. Już kilkakrotnie o tym wspominaliśmy, a teraz mamy kolejny dowód, że nie jest to wyssana z palca teza. Jedną z sekcji dostępnych w tym serwisie są „Zakłady Piłkarskie”. W nich znajdują się 2 bardzo interesujące oraz popularne oferty. Ich nazwy to: Toto-Liga i Toto-Gol. Obie opierają się na podobnej zasady, chociaż nieco różnią się pod względem stawianych typów i kilku innych zasad.

W jednym i drugim przypadku gracze mają do wygranie naprawdę duże, dodatkowe pule pieniędzy (kumulacje sięgają setek tysięcy złotych!). Ale po kolei… Toto-Liga działa w ten sposób, że gracz wybiera sobie narzucony przez bukmachera zestaw 13 spotkań (do wyboru 3 zestawy) i obstawia 1X2. W Toto-Gol też wybiera się zestaw do obstawiania, tyle że tu jest on złożony z 6 meczów, a typuje się dokładny wynik bramkowy. W jaki sposób się wygrywa? Totolotek stopniuje zwycięskie zakłady, czyli najwięcej pieniędzy dostaje się za komplet trafień, a im jest ich mniej, tym w kieszeni mniejsza kasa z kumulacji.

Virtuals

Sporty wirtualne to nowa zakładka spośród dostępnych w Totolotku opcji. Na pewno trzeba bukmachera za nią pochwalić. Można obstawiać trzy dyscypliny sportowe: piłkę nożna, koszykówkę i tenis. Ciekawe w sekcji „Virtuals” jest to, że to nie są jakieś pojedyncze mecze, lecz całe ligi wraz ze statystykami, tabelami itd. Dzięki temu emocje w obstawianiu całkowicie zdigitalizowanych meczów są większe. Dodajmy, że zdarzenia są wyświetlane w grafice 3D i właściwie cały czas są tu jakieś otwarte zakłady do wytypowania. Naprawdę nieźle to wygląda.

Aplikacja mobilna w Totolotku

Na przynajmniej kilka zdań w osobnym akapicie zasługuje pomysł na mobilną wersję Totolotka (Możemy również użyć kod rejestracyjny w polu). Firma opracowała naprawdę świetną aplikację, z której mogą korzystać użytkownicy sprzętu hulającego na Androidzie i iOS-ie. Dlaczego apka jest tak dobra? Przede wszystkim z powodu wspomnianego cięcia o 12% podatku, a także bogatej oferty, bo na urządzeniach mobilnych gracze dostają pełną paletę typów przedmeczowych i na żywo, które znajdą na „dużych” komputerach. Może przemówią do was liczby: to tysiące zakładów każdego dnia! Ale na tym porządna funkcjonalność tego oprogramowania się oczywiście nie kończy.

Możecie w pełni zarządzać pieniędzmi z poziomu aplikacji! Dotyczy to wpłat i wypłat. Dzięki mobilnemu livetrackerowi w programie macie dostęp do bieżącego przebiegu interesujących was meczów, które możecie jednocześnie typować na zakładach live. A jeśli nie macie pomysłu na obstawianie, skorzystajcie z opcji Quickbet. Naprawdę, Totolotek ma tę aplikację porządnie przemyślaną!

Jak zarządzać pieniędzmi i jak skontaktować się z Totolotkiem?

No i jeszcze kwestia obsługi klienta. Pewnie nie będziecie musieli często kontaktować się z Totolotkiem, ale tak czy siak warto wiedzieć, jak w razie czego to zrobić. Dostępne są 3 opcje: Live Chat, e-mail (pomoc@totolotek.pl) oraz infolinia pod numerem 22 321 03 40. Zwróciliście uwagę, że dostęp do obsługi telefonicznej jest u bukmacherów coraz rzadszy?

Podsumowanie Bukmachera Totolotek.pl

O Totolotku trudno mówić inaczej niż o jednym z absolutnych liderów na polskim rynku. Gra z naszym kodem rejestracyjnym pozwoli wam załapać się na atrakcyjny bonus, oferta vip zakładów jest tu bardzo bogata. Świetnie wypada też tryb mobilny i nie można zapominać o wystarczającej liczbie metod płatności i dobrze przemyślanym systemie wypłat. Inaczej mówiąc: Totolotek to profesjonalny i po prostu bardzo dobry bukmacher.

Aktualna oferta : 09.04.2019

Autor: Bonusowekody.pl