LvBet Kod Promocji 2020 Kwiecień

Nasz lv bet kod promocji to JOHNNYVIP. Za jego pomocą każda rejestrująca osoba otrzyma na start 20 PLN  bez depozytu jak i również 1500PLN bonusu ekskluzywnego. Należy także również pamiętać że dodatkowy bonus mogą otrzymać również właścicieli karnetów i ofercie dla kibiców otrzymać bonus na start w wysokości 50 PLN. Dlaczego?

Sprawdź nasz bezpieczny kupon 5+ z ofertą promocyjną i obstaw. Co zrobić by otrzymać bonus okazyjny? Wejdź na stronę lvbet – przejdź kroki rejestracji wypełniając formularz i wpisz lvbet kod promocyjny lvbet : JOHNNYVIP.

Rejestruję się

kod promocyjny lvbet

Sprawdź naszą ofertę, zarejestruj się z kodem promocyjnym.Dodaj sobie bonus przy rejestracji z nami! Postaw na swój bonus.

Rodzaj Oferty BonusowejLv Bet Kod Promocji
KOD PROMOCYJNYJOHNNYVIP
20 pln bonusu bez depozytuJOHNNYVIP
Bonus od 1 wpłaty 1000 złotychJOHNNYVIP
Bonus od 2 wpłaty 500 złotychJOHNNYVIP
Łączna kwota Bonusu
1500 PLN od depozytu + 20
pln freebet
JOHNNYVIP

Lvbet Kod Promocji: JOHNNYVIP

Więc na przykład  taki LvBet kod promocyjny? Kod to JOHNNYVIP!  Sprawdź nasz kod promocyjny ale przecież zanim napiszemy w szczegółach o różnych elementach oferty LVbet, zrobimy kilkuzdaniowe wprowadzenie do informacji o tej firmie. Przede wszystkim możecie być pewni, że bukmacher działa w Polsce w 100% legalnie, ponieważ posiada zezwolenie wydane w maju 2013 roku przez Ministerstwo Finansów (jego nr: PS4.6831.9.2016.EQK). LVbet oferuje zakłady stacjonarne w kilkudziesięciu punktach zlokalizowanych w kilkunastu rozsianych po Polsce miastach (na firmowej stronie znajdziecie je umieszczone wraz z adresami na mapie).

LvBet Kod Promocyjny i bonusy

 Lvbet kod promocyjny to JOHNNYVIP, tak jak widdać w formularzu? Jak odebrać kod promocyjny? 

lvbet kod promocyjny w formularzu

Oferta LV BetBonus
Bonus dla posiadaczy karnerów50 złotych
Rejestracja z kodem JOHNNYVIP1500 pln depozytu + 20 pln freebet
Oferty promocyjne dla graczyTAK

Oprócz tego bukmacher prowadzi oczywiście działalność w internecie. I to właśnie ta część jego oferty interesuje nas przede wszystkim (o tym za chwilę).

Dodajmy jeszcze, że LVbet coraz mocniej wchodzi w akcje sponsoringowe. Związał się umową z Wisłą Kraków i serwisem laczynaspasja.pl. Poza tym jest oficjalnym partnerem siatkarskiej Plus Ligi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. W zeszłym roku był też oficjalnym sponsorem rozgrywanych w Polsce siatkarskich mistrzostw. Poza krakowską Wisłą współpracuje również z kilkom klubami piłkarskimi.

I na koniec tego wprowadzenia – Lvbet jest dostępny w wersji mobilnej, czyli na telefony i tablety (oczywiście pole na kod promocyjny również jest dostępne). Nie oferuje jednak najlepszych pod tym względem możliwości, ale LvBet Kod Promocyjny jest jak najbardziej dostępny również na mobilne obstawianie. Grać można tylko w przeglądarkowej, przystosowanej do gry na urządzeniach przenośnych wersji strony. Trochę brakuje aplikacji, ale warto sama obecność mobile’u docenić.

Rejestruję się

Lvbet Fame MMA

Legalny bukmacher Lvbet jest oficjalnym sponsorem Fame MMA, dzięki czemu, może nam zaproponować ekskluzywną ofertę zakładów na to wydarzenie. Dostępne są atrakcyjne Lvbet kody promocyjne, które pozwalają nowym graczom zbudować większy kapitał na start. Jeśli zdecydujesz się otworzyć nowe konto i wykorzystasz aktualny LV Bet kod bonusowy, możesz otrzymać nawet do 1500 złotych przy dwóch pierwszych wpłatach. Ponadto, czeka na Ciebie bonus bez depozytu o wartości 70 złotych. Zdobyte środki możesz przeznaczyć na obstawianie Fame MMA 6 już 28 marca!

Lvbet kod promocyjny Fame MMA

Już 28 marca będziemy świadkami Fame MMA 6. Z tej okazji warto wykorzystać Lvbet kod promocji 2020, dzięki czemu, zbudujemy większy kapitał na obstawianie nadchodzących walk. Gracze którzy zarejestrują się w serwisie wykorzystując aktualny lvbetkodpromocji mogą liczyć na bonus do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach, a także bonus bez depozytu do 70 PLN. Z takim dofinansowaniem łatwiej obstawisz wszystkie wydarzenia dostępne na karcie walk Fame MMA 6.

Rejestracja w LvBet

Aktualny kod promocyjny lvbet to JOHNNYVIP, który po wpisaniu uprawnia do odebrania specjalnej promocji. Każdy kod promocyjny może być inny na każdej stronie lecz może też usprawniać do  mniejszego bądź większego bonusu powitalnego. W zależności od strony internetowej i oferowanego przez niej bonusu. Bonusowekody.pl to strona poświęcona tylko kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów ale także tych zagranicznych.

W ostatnim czasie znacząco zmienił się formularz rejestracyjny w lvbet co znajdziemy pod tym filmikiem. Instruktarz z kodem promocyjnym pozwala na uniknięcie błędów podczas wpisywania kodu promocyjnego, lecz ogólnie nie jest to trudne zadanie a korzyści z jego wpisania bardzo duże. Tak jak w powyższej tabelce znajdziemy postawowe informacje o rodzaju otrzymanej premii w przypadku kodu JOHNNYVIP jest to bonus w postaci 20 złotych bez depozytu.

Dodatkowo do 20 zł które otrzymamy na start możemy powiększyć nasze środki o bonus do 1500 złotych, ekstra prawda? 1500 zł jest to bonus od depozytu, im więcej wpłacimy tym więcej kod promocyjny ówcześniej wpisany nam go powiększy.

LvBet Kod Promocyjny

Bonus LvBet Kod Promocyjny składa się on z dwóch części: 20 zł bez depozytu oraz do 1500 zł za darmo po dokonaniu wpłaty. Aby skorzystać z oferty musicie zarejestrować się używając kodu w polu Kod Promocyjny: JOHNNYVIP w odpowiednim polu formularza służącego do założenia konta. Kod promocyjny LVBET jest ważny do wygaśnięcia oferty! Ponieważ bez niego LVbet nie włączy wam automatycznie premii. Jak już się zalogujecie, wyślijcie maila o treści „Bonus bez Depozytu” na promocje@lvbet.pl – najpóźniej po dwóch dobach bonus powitalny 20 zł  będzie na waszym koncie.

Ta oferta działa tak, że dostaniecie 1 zł i do tej kasy mnożnik x20 do wykorzystania na kuponie ułożonym z przynajmniej 3 zdarzeń, którego kurs minimalny to 2.50, a każde ze zdarzeń zostanie obstawione po stawce o wartości przynajmniej 1.25. Jak wygracie, będziecie musieli zagrać 2 razy za zdobyte pieniądze (min. kurs 2.0).

Coś więcej w oprócz oferty na kod promocyny? W zbliżony sposób działa druga część tej oferty, czyli bonus po wpłacie o wartości przynajmniej 50-złotowej. LVbet przyzna wam sumę będącą ekwiwalentem 1% złożonego depozytu i dorzuci mnożnik x100 na kuponie. Warunek obrotu jest w tym przypadku taki: 4-krotne zagranie za wygraną kwotę. Pamiętajcie, że aby dostać 1500 zł w bonusie, musicie takie właśnie pieniądze „wlać” do bukmachera.

Często można trafić na opinie, że charakter tych premii jest trochę skomplikowany. Fakt, są może nieco przekombinowane. Ale pieniądz to pieniądz – spełnienie wszystkich wymogów bonusu startowego jest po prostu bardzo opłacalne!

Bonusy i oferty specjalne.

PROMOCJA SZCZEGÓŁY
LVBET KOD PROMOCYJNY

JOHNNYVIP
20 zł bez depozytu Aby otrzymać użyj kodu promocyjnego dostępnego wyżej
Bonus spec. do 1500zł Aby otrzymać użyj kodu promocyjnego i dokonaj wpłaty
Bonus na start przy wpłacie poniżej 50 złotych Aby otrzymać użyj kodu, następnie napisz na promocje@lvbet.pl wiadomość zatytułowaną „Bonus Powitalny”
Bezpieczny kupon 5+ Odzyskaj stawkę z kuponu (minimum 5 zdarzeń). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z 5 wydarzeniami.
Multikozak Powiększ wygraną z dużych kuponów (ponad 4 wydarzenia). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z conajmniej 4 wydarzeniami, następnie wyślij kupon emailem na promocje@lvbet.pl

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym JOHNNYVIP

U bukamchera Lvbet możemy zarejestrować się na dwa sposoby by otrzymać bonus. Pierwszym sposobem jest rejestracja za pośrednictwem linku na stronie (Rejestruję się) bądź przez wpisanie kodu bezpośrednio do formularze rejestracyjnego

Rejestracja z kodem Lvbet

  • Wejdź na stronę www.lvbet.pl
  • Wejdź w formularz rejestracyjny
  • Wpisz kod JOHNNYVIP
  • Dokończ rejestracje i zamień swoje konto tymczasowe na konto stałe
  • Odbierz bonus w wysokości 1500pln i dodatkowo 20 pln freebet

Poza bonusem powitalnym czy ofertą specjalną jaką jest kod promocyjny jest tu jeszcze co najmniej kilka wartych wzmianki ofert bonusowych. Przede wszystkim ucieszą się posiadacze imiennych karnetów na mecze drużyn, które LVbet sponsoruje (Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock, Arka Gdynia, Piast Gliwice), bo oni skorzystają z 50 zł za darmo.

Oprócz tego traficie tu na szereg promocji związanych z konkretnie wskazanymi rozgrywkami – np. NHL, NBA, rozgrywki siatkarskie, w które bardzo mocno angażuje się opisywany bukmacher. Dlatego warto dowiedzieć się więcej na temat tego buka.

Ekupon

Jeśli lubisz typować wyniki wydarzeń sportowych, Ekupon postawiony w serwisie Lvbet może otworzyć Ci drogę do wysokich wygranych. Szczególnie, że już za samo otworzenie konta u tego bukmachera możesz liczyć na sowity zastrzyk środków. Lvbet kod promocji 2020 przewiduje bonus do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach, a co więcej, bonus bez depozytu na 70 PLN, dzięki czemu, rozpoczniesz obstawianie w pełni swobodnie, bez ryzyka o utratę swojego kapitału. Większy kapitał jest pozwala również tworzyć bardziej opłacalne e-kupony.

Inni legalni bukmacherzy w Polsce

Legalny BukmacherOferta Bonusowa Ocena bukmacheraZakłady Online
Lvbet Bonus ekskluzywny do 1500 PLN plus 20 pln freebet9/10Rejestruję się
STS29 pln freebet plus 1020 pln od dezytu7/10Rejestruję się
TOTOLOTEK25 zł freebet plus 1120 zł od depozytu8/10Rejestruję się
Milenium10pln zaklad bez ryzyka bonus 20pln plus 760 zł od depozytu4/10Rejestruję się
Etoto20 zł freebet plus 1111 zł od depozytu4/10Sprawdź ofertę
ForbetBonus 100% do 1250PLN.6/10Rejestruję się

Dodatki od Lvbet

I to nie kończy kodów promocyjnych i pomysłów LVbet na oferty specjalne dla graczy. Warto wspomnieć także o Bezpiecznym Kuponie 5+. Działa to tak, że bukmacher pozwoli wam na zwrot do 50 zł, jeśli jedno zdarzenie na kuponie złożonym z minimum 5 typów okaże się chybione. Dalej jest Multikozak, czyli dodatkowe procenty do wygranych, jeśli gracie na kuponach kombi. Za 4 zdarzenia na zakładzie macie +7,5%, przy 5 dostaniecie +10%, 6 to już +15%, 7 daje wam +20%, a 8 aż 25% do potencjalnej wygranej!

Zapamiętajcie tylko, że stawka minimalna to 10 zł, a kurs minimalny całego kuponu musi wynosić co najmniej 3.00. Jeszcze warto wspomnieć o opcji Gruby Kupon, czyli przygotowanym przez bukmachera zakładzie z kursem całkowitym podniesionym nawet o 20%. Typując mecz zbieracie poza tym punkty, które możecie wymieniać na rozmaite nagrody w LV Sklepie.

lvbet kod promocyjny – rejestracja 2019
Bonus Promocyjny: Typ Bonusu: Okres trwania Promocji:
Bonus Powitalny 1500PLN Brak informacji
Bezpieczny Kupon 5+ Zwrot przy Kuponie Kombi 5+ za nietrafione jedno wydarzenie 1.05.2017 – 29.07.2018
Multikozak Bonus max +25% do wygranych kuponów 31.07.2017 – 29.07.2018
Weryfikacja LvBet Zwrot w przypadku cofnięcia bramki 29.03.2018 – 20.05.2018
Gruby Kupon Specjalne wydarzenia powiększone nawet o +20% Brak informacji
Siatkarski Bonus Bonus 30PLN co tydzień 28.03.2018 – 3.04.2018
NOCNA LIGA NBA I NHL 1500PLN Za obstawianie obstawianie 28.02.2018 – 29.06.218
Promocja dla kibiców Wisły Kraków 50PLN na grę 13.07.2017 – 8.04.2018
Promocja dla kibiców Piasta Gliwice 50PLN na grę 03.08.2017 – 08.04.2018
Promocja dla kibiców Arki Gdynia 50PLN na grę 21.07.2017 – 08.04.2018
Promocja dla kibiców Widzewa Łódź 50PLN na grę 17.07.2017 – 08.04.2018
Promocja dla kibiców Wisły Płock 50PLN na grę 13.07.2017 – 08.04.2018
Łap LV PUNKTY LvPunkty wymienne na dodatkowe środki Brak infomacji

Kod Promocyjny na zakłady przedmeczowe i na żywo

U bukmachera LVbet można obstawiać zakłady pojedyncze (solo), akumulowane (kombi) i systemowe. Kupony tworzy się w oknie po prawej stronie ekranu. Zarządzanie tym jest bardzo intuicyjne i na pewno się w tym nie zgubicie. Co ważne, bardzo przejrzyście został przemyślany dostęp do wszystkim zakładów dostępnych w serwisie.

Typy zawsze znajdują się pod ręką – dotyczy to zarówno tych przedmeczowych, jak i zakładów na żywo. Trzeba podkreślić, że dostępnych jest tu bardzo dużo dyscyplin – od tak oczywistych jak piłka nożna czy koszykówka przez mniej popularne sporty po nowoczesne lub niszowe zdarzenia z kategorii e-sportu czy typów specjalnych z kategorii rozrywka lub polityka.

Dodajmy, że LVbet pozwala typować niższe szczeble rozgrywkowe i to także w trybie live. To super, bo dzięki temu rzadko się zdarzają momenty, w których nie da się czegoś obstawić na żywo. Ważne jest też to, że większość zdarzeń jest obłożona pokaźną liczbą różnych kursów – oprócz 1X2 można stawiać handicapy, dokładne wyniki, podwójne szanse itp.

Podsumowanie

W kilku zdaniach warto też odnieść się do kursów bukmacherskich. Można mieć wrażenie, że LVbet ma interesujący sposób konkurowania ze swoimi bardzo znanymi, silnymi konkurentami. Często zdarza się tak, że bukmacher ustawia u siebie wyższe kursy na faworytów w porównaniu z innymi serwisami dla typerów. Dlaczego warto o tym wiedzieć? Na zakładach 1X2 bardzo często obstawia się po prostu tę drużynę, która ma niższy kurs, czyli jest faworytem. A wiadomo, że niski kurs, to niska wygrana. LVbet podnosząc trochę kurs na faworytów sprawia, że jego klienci mogą potencjalnie wygrać nieco więcej na pewnym typie niż typerzy innych serwisów. Różnice nie są wielkie, ale warto o tym wiedzieć.

Sporty wirtualne

Kody promocyjne i sporty wirtualne? A może zakłądy na sporty wirtualne? Oprócz zakładów prematch i live, kod bonusowe lvbet oferuje możliwość obstawiania sportów wirtualnych. One nie zastąpią oczywiście typowania prawdziwych meczów, ale to ciekawa odskocznia. Dostępne są wirtualne wyścigi oraz tenis. Fajne w tym rodzaju hazardu jest to, że zdarzenia rozpoczynają się co parę minut, a więc o dowolnej porze dnia i nocy mamy pewność, że coś będzie można obstawić. Można to docenić zwłaszcza wtedy, gdy musimy czekać, aż rozpocznie się jakieś prawdziwe zdarzenie.

Nowa funkcja LVbet cash out

Warto wspomnieć o nowej funkcji cash out, która została niedawno dodana w serwisie internetowym LVbet. Zyskuje ona coraz większą popularność u zagranicznych bukmacherów, co sprawia, że i polskie firmy decydują się zaimplementować opcję w swoich serwisach.

Jak działa LVbet cash out? Dzięki tej funkcji możesz wcześniej wycofać obstawiony zakład i zgarnąć nieco mniejszą wygraną. Dotyczy to zarówno kuponów pojedynczych, jak również akumulowanych. Załóżmy, że masz obawy, że do końca meczu zdarzy się sytuacja, która zepsuje Twój kupon. Jeżeli pozwala na to kurs, a na kuponie nie ma żadnego przegranego wydarzenia, możesz wycofać zakład zgarniając dostępną wygraną.

Aplikacja mobilna LVbet

Bukmacher LVbet przez dosyć długi okres czasu nie posiadał swojej aplikacji mobilnej. Zmiana nastąpiła w roku 2018, kiedy serwis w końcu opublikował długo wyczekiwaną aplikację. Jest ona dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android.

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Co jakiś czas, serwis zachęca swoich klientów za pośrednictwem atrakcyjnych bonusów do korzystania z aplikacji mobilnej. Jest ona bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Dzięki niej możemy nie tylko obstawiać zakłady bukmacherskie, ale także zarządzać swoim kontem, korzystać z promocji oraz dokonywać wpłat oraz wypłat z konta.

Punkty naziemne bukmachera LVbet

Legalny bukmacher LVbet oferuje swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych. Firma bardzo regularnie otwiera nowe punkty, zwłaszcza w większych miastach Polski. Obecnie, lokal z logotypem LVbet znajdziemy w takich miastach jak: Warszawa, Łódź czy Wrocław. Aktualne adresy wszystkich punktów naziemnych bukmachera można znaleźć na stronie internetowej.

LVbet i kasyno internetowe

LVbet posiada również sekcję kasyna internetowego, ale ze względu na prawo obowiązujące w Polsce, jest ono niedostępne dla użytkowników wchodzących do serwisu z polskim IP. Jako ciekawostkę można również wspomnieć, że LVbet po za granicami naszego kraju zaczynał świadczenie swoich usług właśnie od kasyna internetowego. Obecnie mogą z niego korzystać użytkownicy mieszkający po za na granicami naszego kraju.
W kasynie internetowym LVbet znajdziemy szeroką kolekcją automatów slotowych oraz gier stołowych takich jak: poker, ruletka, bakarat czy blackjack. Serwis posiada także sekcję kasyna live, w której możemy mierzyć się z innymi graczami oraz z prawdziwym krupierem.

Lvbet Bonus bez depozytu

Z pomocą bonusu bez depozytu możemy rozpocząć obstawianie wydarzeń sportowych bez ryzyka utraty własnych środków. Jeśli chcesz otrzymać taki prezent za samą rejestrację nowego konta, wybierz legalnego bukmachera LV bet. Rejestrując się w tym serwisie, koniecznie wykorzystaj aktualny Lvbet kod promocji 2020. Dzięki temu, otrzymasz wysoki bonus bez depozytu w wysokości 70 PLN! Ponadto, przy dwóch pierwszych wpłatach możesz powiększyć swój kapitał o kolejne 1500 PLN. W ten sposób, znacznie umilisz sobie obstawianie pierwszych zakładów bukmacherskich.

Lvbet bonus

Legalny serwis bukmacherskich Lvbet to świetna propozycja dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie atrakcyjne prezenty powitalne. Otwierając konto w tym serwisie możesz wykorzystać Lvbet kody promocyjne dla nowych użytkowników. Za samą rejestrację otrzymasz bonus bez depozytu o wartości 70 PLN. Co więcej, możesz liczyć na dużą premię powitalną do kwoty 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach w serwisie. Wykorzystując atrakcyjny LVBet bonus, znacznie powiększysz kapitał początkowy, co ułatwi Ci obstawianie opłacalnych kuponów.

Automaty hazardowe w LVbet

Zdecydowaną większość oferty kasyna internetowego LVbet stanowią automaty slotowe czyli wirtualne odpowiedniki „jednorękich bandytów”. W tego rodzaju grach należy obrócić bębnami w taki sposób, aby na jednej z linii wypłat natrafić na kilka identycznych symboli. W LVbet znajdziemy różnorodną tematykę automatów oraz zróżnicowany poziom trudności. Dzięki temu, odpowiednią grę dla siebie znajdą zarówno początkujący jak i bardziej doświadczeni gracze.
Dużą popularnością cieszą się automaty slotowe z progresywną pulą jackpot. Na tych maszynach stawki wpłacane przez graczy przechodzą do łącznej puli nagród, którą można rozbić jedynie poprzez trafienie najsilniejszej kombinacji symboli. Zanim ta sztuka powiedzie się jednemu z użytkowników, pula nie rzadko osiąga pułap nawet kilkudziesięciu milionów złotych.

Bonus kasynowy w LVbet

Na jaki bonus powitalny mogą liczyć zagraniczni gracze w sekcji kasyna internetowego LVbet? Pierwsza wpłata może zostać podwojona nawet o kwotę 1000 euro! Co więcej, w czterech pierwszych depozytach można otrzymać nawet ponad 1000 darmowych obrotów do wykorzystania na automatach slotowych. To bardzo lukratywna oferta powitalna, która przyciąga do serwisu LVbet wielu zagranicznych graczy posiadających dostęp do sekcji kasyna.

Bukmacher LVbet w innych krajach

Firma LVbet bujnie rozwija się w innych, europejskich krajach. Z usług serwisu mogą skorzystać także osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, jednak wymaga to zmiany proxy. Tak jak wspominaliśmy, zagraniczni użytkownicy mogą korzystać w serwisie nie tylko z funkcji zakładów bukmacherskich, ale także kasyna internetowego. Ze względu na panujące w Polsce prawo hazardowe, użytkownicy z krajowym IP nie mają dostępu do sekcji kasyna, która jest dostępne w domenie lvbet.com.

Metody płatności i obsługa klienta

To bardzo ważne, w jaki sposób można u bukmacherów zarządzać pieniędzmi. W LVbet nie ma z tym na szczęście problemu. Do tego serwisu kasę wpłaca się używając takich metod płatności: Paymenticon, Skrill, Przelewy24, Dotpay i Rpay. Minimalna kwota zasilenia konta to 10 zł. Wyjątek: 40 zł w Skrillu. Bukmacher zezwala na wypłatę pieniądze poprzez konto w banku lub Paymenticon – przelew nie może być mniejszy niż 25 zł.

Również i obsługa klienta LVbet działa bez turbulencji.  Czy są Dostępne: czat i e-mail (godziny pracy konsultantów – od 8:00 do 23:00), jak również formularz kontaktowy. Gdybyście czegoś nie wiedzieli, coś chcieli sprawdzić, polecamy w pierwszej kolejności pogrzebać w najczęściej zadawanych pytaniach – są one całkiem zgrabnie przygotowane i na pewno sporo odpowiedzi na swoje wątpliwości tam znajdziecie.

Atrakcyjne promocje okresowe

Bukmacher doskonale zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie ze strony klientów przyciągają najważniejsze wydarzenia sportowe w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka, sporty motorowe oraz sporty walki. W związku z tym, z okazji ważnych turniejów bukmacher Lvbet często proponuje nam dodatkowe promocje. Możliwość zagrania bez podatku, specjalna premia pieniężna, cashback oraz wiele innych okazji do zgarnięcia większych wygranych. Bądź czujny i śledź aktywne promocje w serwisie.

Program lojalnościowy w Lvbet

Lvbet może się pochwalić bardzo rozbudowanym programem lojalnościowym dla aktywnych klientów. Obstawiając zakłady bukmacherskie w tym serwisie zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody. Zasady programu lojalnościowego są bardzo proste. Każde wydane przez Ciebie 25 złotych to 1 punkt w programie. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów, możesz je zamienić na pieniądze. Minimalnym progiem jest 100 punktów, za które otrzymasz 5 złotych na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich.

Strefa Lvbet VIP

W serwisie bukmacherskim Lvbet funkcjonuje zamknięta grupa VIP, do której mogą dostać się jedynie gracze zaproszeni przez bukmachera. Kto może uzyskać zaproszenie? Przede wszystkim gracze aktywni, z długim stażem oraz wysokim obrotem na zakładach. Jakie profity przynosi przynależność do programu VIP? Przede wszystkim indywidualna obsługa ze strony serwisu, możliwość otrzymania biletów na ważne wydarzenia sportowe, a także ekskluzywne promocje zarezerwowane wyłącznie dla klientów należących do strefy VIP.

Kody promocyjny na miesiąc Kwiecień

Miesiąc: Kod Promocyjny Lvbet Typ bonusu promocyjnego
Luty 2019 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Styczeń 2020 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Grudzień 2019

Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 10 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Listopad 2019 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Październik 2019 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Wrzesiń 2019 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Sierpień 2019 Aktywny kod promocji:

JOHNNYVIP

Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Lipiec 2019 Nieaktywny Bonus aż do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu specjalna oferta promocyjna

+ 50 PLN dla kibiców z karnetem całorocznym

Kod promocyjny Lvbet ViP

Obstawianie wydarzeń sportowych może być opłacalną inwestycją. Jednym z kluczowych czynników jest wybór właściwego bukmachera. Tutaj warto polecić legalny serwis LV bet, który proponuje swoim klientom atrakcyjny bonus powitalny na start. Jeśli wykorzystasz Lvbetkodpromocji przy rejestracji w serwisie, możesz otrzymać nawet do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach. Na udany początek otrzymasz również bonus bez depozytu o wartości 70 PLN. Z tak znacznym kapitałem znacznie łatwiej jest obstawiać interesujące wydarzenia sportowe.

 

Lvbet FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jaki jest kod promocji lvbet?

Kod Promocyjny do bukamchera Lvbet to JOHNNVIP. Kod ten pozwoli otrzymać wyższy bonus niż standardowy.

Jaki jest bonus powitalny przy depozycie?

Oferta bonusowa jaką otrzymamy rejestrując sie z kodem promocyjnym to 1500 zł przy depozycie

Czy Lvbet to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, Lvbet to legalny bukamcher w Polsce z zezwoleniem Ministerstwa Finansów.

Jaki freebet otrzymamy z kodem JOHNNYVIP?

Rejestrując się z kodem promocyjnym JOHNNYVIP otrzymamy bonus bez depozytu w wysokości 20 pln.

Podobne kody uprawniające do odebrania promocji na start:

ODBIERZ LVBET KOD PROMOCYJNY !

Rejestruję się

Autor: Bonusowekody.pl