Lotto przez Internet

Lotto przez internet? Perspektywa wielomilionowej wygranej rozbudza wyobraźnie wielu fanów gier liczbowych. Mówi się, że pierwszy milion trzeba ukraść. Lepszym i przede wszystkim legalniejszym sposobem będzie wygranie pierwszego miliona w Lotto przez Internet. Jasne, prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” nie należy do najwyższych, jednak to nie zraża wielu tysięcy graczy. W końcu regularnie ktoś w naszym kraju sięga po wielką wygraną trafiając na szczęśliwy kupon w „Lotka”.

Lotto w końcu dostępne w sieci

Gry liczbowe pod szyldem Lotto organizuje w naszym kraju Totalizator Sportowy. Na początku grudnia 2018 roku spółka wprowadziła wiele długo wyczekiwanych zmian. W sieci zadebiutował serwis, który umożliwia granie w Lotto przez Internet. Wydarzenie to zbiegło się z premierą pierwszego, legalnego kasyna internetowego nadzorowanego przez Totalizator Sportowy. Fani takich form rozrywki mieli zatem aż dwa powody do radości. My skupimy się oczywiście na Lotto przez Internet. Czy skreślanie liczb online jest równie proste co w kolekturze?

 

Jak zagrać w Lotto przez Internet

lotto wygrana
lotto wygrana

Miłośnicy gier liczbowych z pewnością znają podstawowe zasady typowania numerów w Lotto, jednak z myślą o mniej wtajemniczonych użytkownikach przedstawimy krok po kroku jak zagrać w Lotto przez Internet:

  1.  Skreśl 6 z 49 liczb – na stronie Lotto otrzymujesz przejrzysty blankiet z 49 liczbami. Twoim zadaniem będzie zaznaczenie sześciu liczb, które Twoim zdaniem pojawią się w kolejnym losowaniu. Oczywiście możesz zdać się na łut szczęścia i wybrać opcję Chybił Trafił, w której liczby zostaną wybrane na kuponie automatycznie. Jeden blankiet Lotto przez Internet kosztuje 3 PLN. Możesz zatwierdzić swój kupon już teraz lub wybrać dodatkowe opcje.
  2.  Lotto z Plusem – jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, za 1 PLN możesz dokupić dodatkowy kupon na grę z Plusem. Ten blankiet bierze udział w kolejnym losowaniu, którego pula nagród wynosi milion złotych.
  3.  Wybierz liczbę losowań – w Lotto przez Internet możesz wybrać liczbę losowań, w których weźmie udział kupon z wybranymi przez Ciebie liczbami. Wybierz z przedziału od 1 do 10 losowań.
  4.  Subskrypcja kuponu – z całą pewnością nie chciałbyś zapomnieć o zakupieniu blankietu akurat na losowanie, w których padną Twoje szczęśliwe liczby. Lotto przez Internet chroni przed podobnymi sytuacjami. Możesz wybrać subskrybowanie kuponu, dzięki czemu, Twój blankiet będzie automatycznie opłacany przed każdym, kolejnym losowaniem. Wystarczy jedynie pamiętać o tym, aby co jakiś czas sprawdzać stan konta i nie dopuścić do wyczerpania środków.
  5. Potwierdź i zapłać – to już wszystko. Spersonalizowałeś swój pierwszy kupon Lotto przez Internet. Wystarczy zatwierdzić i opłacić blankiet, aby Twoje liczby wzięły udział w najbliższym losowaniu.

Gry liczbowe od Totalizatora Sportowego

Pierwszy punkt powyższej instrukcji odnosi się oczywiście do najpopularniejszej gry Lotto, która przez wiele lat była nazywana Dużym Lotkiem. Totalizator Sportowy na swojej stronie proponuje również inne gry liczbowe. Jedną z nich jest Mini Lotto przez Internet. W tej grze gracz wybiera 5 z 42 liczb i może wygrać nawet 300,000 PLN w każdym losowaniu. Na nowej stronie użytkownicy mogą również zagrać w europejskiej loterii EuroJackpot. Ta gra jest dużo trudniejsza od klasycznego Lotto, ponieważ wymaga wybrania 5 z 50 liczb normalnych oraz 2 z 10 liczb specjalnych. W tej grze wygrane sięgają nawet pułapu kilkuset milionów złotych! Totalizator Sportowy posiada w swojej kolekcji więcej gier (np. Multi Multi, Kaskada czy Keno), które być może z czasem zostaną dodane do serwisu.

Ile można wygrać w Lotto przez Internet?

Możliwe wygrane zależą oczywiście od wybranej przez Ciebie gry. W klasycznym Lotto przez Internet, w którym wybierasz 6 z 49 liczb, gwarantowana nagroda za trafienie „szóstki” wynosi 2 miliony złotych. Możesz wzbogacić kupon o Grę z Plusem grając o dodatkowy milion złotych. W grze Mini Lotto możemy z kolei wygrać gwarantowane 300,000 PLN. Najwyższa wygrana w Lotto miała miejsce 16 marca 2017 roku gdy jedna osoba rozbiła kumulację wartą ponad 36 milionów złotych. Rekord kumulacji wyniósł natomiast w maju 2016 roku ponad 57 milionów złotych. Pula została rozbita przez trzy osoby, które skreśliły sześć prawidłowych liczb.

Lotto przez Internet to większe możliwości i wygoda

 

Mnóstwo graczy z entuzjazmem przyjęło wieści o wprowadzeniu strony, która umożliwia grę Lotto przez Internet. W ten sposób nie trzeba co drugi dzień biegać do kolektury by opłacić kupon. Strona pozwala na zakup blankietu na kilka losowań, a także na subskrypcję swojego kuponu. W nowym serwisie Lotto przez Internet sprawdzimy również wyniki ostatnich losowań. Przypomnijmy, że losowania najpopularniejszej gry Lotto mają miejsce w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40. Nowa strona Lotto jest dostępna także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Lotto czy Zakłady – Jakie mamy szanse?

Lotto przez internet? Większość że pewniejszą metodą zarobku może być obstawianie zakładów bukmacherskich na swoje ulubione spotkania. Ile w tym prawdy? Kupując los w lotka, tak naprawdę jest to czysty strzał. Jeżeli jednak jesteśmy miłośnikami sportu i chcemy obstawić dane wydarzenie sportowe to nasze szanse rosną prawda? Dodatkowym atutem zakładów jest nie tylko promocja i legalność bukmacherów w Polsce ale także bonus na start z pomocą kodu promocyjnego. Kodu promocyjnego? Kod promocyjny przy rejestracji może pomóc nam otrzymać bonus nawet nie robiąc wpłaty! U jakiego bukmachera możemy spotkać kod promocji bez depozytu. Jednym z takich bukmacherów jest Lvbet. U lvbet możemy spotkać kod i zagrać swoimi 20pln bez depozytu, fajnie prawda?

 

Warunki Bonusu Lvbet Kod promocyjny –  Bonus
LVBET Kod Promocyjny to: JOHNNYVIP
Bonus rejestrację Ekskluzywne 20 PLN bez depozytu na start
⚽️Bonus okazyjny: Bonus ekskluzywny do 1500 PLN
🎁 Darmowy zakład bonusowy: Bonus na start 50 PLN w wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny bonus kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy bonusowy AKO: Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród 20 000 PLN
🇵🇱Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Bonus przy depozycie poniżej 50 PLN Bonus 10%
Promocja dla kibiców wybranych drużyn Darmowe 50 PLN na grę
📱Legalny Polski Bukmacher Tak
Min. wpłata: 10 PLN